Köylü Gamer kullanıcısının son içeriği

1. K

Çözüldü İlk Kurulumda Güç Gelmemesi

üzerinde 7600x yazıyor :D yanlışım yoksa eğer 7600x olması gerekiyor 1700910902 benim amacım ekran kartı gelmeden kurulumları yapmaktı çalışmayınca psudan şüphelendim ancak tek bir fanın yanlış yere takılmasıymış şükür haloldu konu kapatılabilir hocam
  2. K

yok hocam hallettim onunla alakalı değilmiş kasa cpu fanlarından birinin kablosu yanlış yere takılmış o da kısa devre yaptırıyormuş onu çıkartınca canavar gibi oldu şükür , 7600x in dahili apusu varmış
  3. K

reis sistem açılmıyor :D neyse çoğu yer ekran kartı olmadığı için diyor umarım öyledir diyorum ben de salı günü gelsin montajını yapıp öyle deneyeceğim umarım başka bir sorun yoktur , uğraştırmaz 7600x de apu yokmuş o yüzden olduğunu söylüyor birçok yer ama şuan ekstra bir bilgim olmadığı için...
  4. K

düğmeye bastığımda anlık ışık çıkıyor onun dışında herhangi bir şey olmuyor kabloyu çıkartıp tekrar takmadan başlat tuşuna bir daha bastığımda o ışıkta çıkmıyor kısacası ilk taktığımda kabloyu anahtarı açıyorum düğmeye basıyorum anlık ışık geliyor gidiyor ancak sistem çalışmıyor şuan ekran kartı...
  5. K

hocam ekran kartı olmaması sebebiyle güç gelmemesi gibi bir durum söz konusu mu ? işlemci 7600x apu yok ondan olabilir diyenler var doğru mu ?
  6. K

Arkadaşlar iyi forumlar anakarti belirtildigi şekilde kendim kurdum ve tüm kablolari gereken yerlere gerektiği şekliyle taktım ancak güç kablosunu taktiktan sonra dugmeye bastigimda anlık ışık geliyor ve birden sönüyor ancak çalışmıyor sorun nerede olabilir
  7. K

Soru Sistem Tavsiyesi

peki hocam alacağım 4080 ler arasında fark var mı yoksa en ucuza mı yöneleyim ?
  8. K

Soru Sistem Tavsiyesi

2k kullanacağım birden fazla monitörle birlikte ama hepsi 2k , 4080 herhangi bir sorun yaratır mı ? bu konuda yani 4070 ti dan ziyade 4080 seçmem daha mı mantıklı olur ?
  9. K

Soru Sistem Tavsiyesi

İyi günler iyi forumlar, konuyu buraya açtım çünkü bu konuyu nereye açacağımı bulamadım bir sistem topladım bir konuda tavsiyeye ihtiyacım var. Not: Ekran kartı haricinde paylaştıklarım alındı şuan sadece ekran kartı için soruyorum. İşlemci: AMD Ryzen 5 7600x SSD: Samsung 980 PRO Anakart...
Geri