Krmbzkrt kullanıcısının son içeriği

1. K

Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi

Hawk Fab 4 almaya karar verdim. Kart indirimiyle birlikte 5900 e geldi onu da peşin fiyatına 9 taksit olarak sipariş verdim. Tavsiyeler için teşekkür ederim.
  2. K

Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi

Teşekkür ederim. Bu koltuğa bakmıştım. Ama son zamanda fiyatı baya artmış. İndirime girme durumu olursa almayı düşünüyorum.
  3. K

Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar 8 bin TL ye kadar tercihen 170.boy ve 75 kilo için fiyat performans ürünü oyuncu koltuğu tavsiyesi verebilir misiniz?
  4. K

Öneri 2K Ips Monitör Önerisi

Peşin fiyatına 6 ay taksitle amazondan Asus vg27aq3a aldım. 2 3 ay oldu gayet memnunum. Ölü piksel, ghosting vb kusuru çıkmadı.
  5. K

Yardım 240Mm Sıvı Soğutucu R7 7800X3D Yi Soğutur Mu?

Teşekkür ederim. Termal macun olarak da Arctic mx 4 aldım. Yeni sistem için parçaları topladım iyice zam gelmeden :) perşembe günü ssd de gelince montajı yapıp performans testlerini yazarım.
  6. K

Yardım Rtx4080 Sistemimle Uyumlu Olur Mu ?

https://www.gamegaraj.com/urun/kraken-7a/ SSD ve Ram güncellemesi yapabilirsin hocam.
  7. K

Bu kasa 302 mm'ye kadar GPU'yu destekler. Hocam rtx4080 e geçerseniz büyük ihtimalle kasayı ve psuyu zaten değiştirmeniz gerekecek. Tercih tabi ki sizin ama rtx 4070ti ve am5 platforma geçmek daha mantıklı geliyor bana da. İleride imkanlar ölçüsünde gpu yu güncellersiniz.
  8. K

Hocam bir de kasa boyutu ile ekran kartı boyutu uyumluluğunu kontrol edin. Rtx 4080ler cüsseli ekran kartlarıdır.
  9. K

PSU 850w olsa daha iyi olur.
  10. K

srgb %140 baya iyi değer. G-SYNC uyumu var mı acaba. Nvidia ekran kartıyla kullanacağım.
  11. K

Biraz araştırayım onları hocam teşekkür ederim öneri için.
  12. K

İyi akşamlar arkadaşlar. 10k ya kadar Qhd ips monitör arıyorum. Bilgisayarın bulunduğu oda ışık almıyor. Genelde karanlık ortamda kullanacağım. Oyun ve photoshop için kullanacağım. Linkini attığım monitör nasıldır oyun ve foto edit için, kullanan oldu mu daha önce hiç tavsiye eder misiniz...
  13. K

Yardım Vatan Bilgisayardan RTX 4060 Ti Ekran Kartı Aldım Jelatin Yok

14 gün içinde almaları lazım bence iade veya değişim yapabilirsiniz. Yasal hakkınız var.
  14. K

Yardım 240Mm Sıvı Soğutucu R7 7800X3D Yi Soğutur Mu?

Teşekkür ederim hocam tavsiye için
  15. K

Yardım Vatan Bilgisayardan RTX 4060 Ti Ekran Kartı Aldım Jelatin Yok

Anladım hocam msi Gaming X Trio 4080 almıştım ben de. Kasa bağlantı noktalarına fenerle detaylı bakmıştım çizik vida izi vs yoktu. Anakart giriş noktasında da çizik vs görmeyince iade etmekten vazgeçmiştim.
Geri