Kürşat Kütükçü kullanıcısının son içeriği

1. Kürşat Kütükçü

Fırsat Modart PC Bombayı Patlattı Sistem Hediyeli Sistem Geliyor

Galax da güzel ayn dediğim gibi fiyatına göre bakmak lazım ama ne olursa olsun bir indirim oluyor vatandaş da bunları değerlendirmeye bakıyor sağolsunlar Taner bey Modart PC vok vs vs bunların yapıyor da biraz alınabilir oluyor
  2. Kürşat Kütükçü

İyi değer diyebiliriz 70 e kadar sınırdır 65 vs serin demektir ekran kartı için 1715538785 66/68 bunlar iyi değerler fiyatına göre değişir ama paran varsa daha iyileri tabiki var
  3. Kürşat Kütükçü

Bence alınır am5 ddr5 sonuçta en ucuz ddr5 4060ti 16gb ne kadar şuan 30/31k Gamegaraj da var bu 29 olursa fiyat avantajı olur alınır da windforce dan ben korkmuyorum artık eskisi gibi değil çünkü biliyorum
  4. Kürşat Kütükçü

Sen bir daha bak derim 😊 4060ti 16gb versiyonuna oyunlarda 68 i geçmez diye düşünüyorum
  5. Kürşat Kütükçü

Bu yeni seri de öyle bir sorun yok artık testlerine bakın 65/70 arasında maksimum 68 görür oyunlarda bence iyi bende rtx 2060 vardı baya serindi
  6. Kürşat Kütükçü

Yok ya zannetmiyorum 3 fanli olursa iyi olur ama
  7. Kürşat Kütükçü

Tabiki iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz konu kirliliği olmasın 😊
  8. Kürşat Kütükçü

Gençler am5 ddr5 bir sistem geliyormuş kasa bitfenix Anakart gigabayt Ekran kartı gigabayt rtx serisi İşlemci 7500f muhtemelen Ekran kartı da bana göre 4060ti 16gb olabilir veyahut 4070 fiyatı güzel olursa alınır üstüne üstlük bir kişiye hediye ediyormuş inşallah bana çıkar ya 😂
  9. Kürşat Kütükçü

Bitfenix Flow Kasa

240mm üste sığar
  10. Kürşat Kütükçü

Ayarladığım Kasanın Ana Kartını Değiştirsem Ne Olur ?

Soğutucu için dedim PSU gayet yeterli
  11. Kürşat Kütükçü

Kasa ve PSU dandik değil bu arada sıkıntı yok rahat ol yetebilir ama ben kesin yeter diyemiyorum 240 lik çok rahat soğutuyor ayrıca al onu da bence buradan ekleme
  12. Kürşat Kütükçü

Ayn 7800x3d pert eder ona dikkat etmemiştim 7500f zannettim alınır o sistem
  13. Kürşat Kütükçü

Pardon işlemciyi görmedim 7800x3d tabiki daha iyi evet alınır anakart aynı zaten x670p csm ama 240 lik sıvı soğutma da al he 😁
Geri