L3onistaken kullanıcısının son içeriği

1. L3onistaken

Bu fiyat gerçek mi

Siz geçebildiniz mi siparişi
  2. L3onistaken

Bilgili arkadaşlarım ürünlerin arasındaki farkı bana açıklayabilir mi ?

Mesajımı anlamadınız sanırım demek istediğim şey; dağın gözüken tarafı ve gözükmeyen tarafı ...
  3. L3onistaken

Ekran kartı dışarıdan gözüktüğü ile ibaret değil ne yazık ki soğutma borularının kalitesi bile farklılaşıyor. Tuf > Rog olsa idi piyasadaki fiyatlandırma da ona göre olurdu.
  4. L3onistaken

Sisteme Fiyat Biçme Etkinliği :)

Evet NVIDIA tarafında 3000 serisi kartları deneyimledim. DLSS açılmadığında bir espirisi yoktu :D Ha evet rahatlık konusunda biraz daha user friendly bir marka hayır diyemem :D Hayırlısı hocam :)
  5. L3onistaken

PC Piyasasının Farklılaşması Hakkında

Piyasaya sürülse dahi yine alanın mutlu olduğu alamayanın ise şikayetçi olduğu konular görülecektir diye tahmin ediyorum. Ek olarak piyasaya yakın bir fiyat ile çıkarıldığında ise zaten herkesin bu indirimi beklemesi anlamsız olacaktır. Bu sabah aldığınız bir ürünü yarın 5 TL fark ile alacağınız...
  6. L3onistaken

Evet genel olarak takip ettiğim konular ancak ne 16K ne de 17K gibi rakamlara pcie 4.0 destekli ssd kullanılan veya anakart kullanılan bir sistem tavsiyesi olmuyor. Genel olarak gördüğüm ise yine amd 6...xt serisi kartlar ile toplanan bilgisayarlar oluyor. Ek olarak Düüşük mhz ve cl 18 ramler...
  7. L3onistaken

Yakında FSR teknolojisi DLSS ile rekabete girdiğinde fikirler değişir diye düşünüyorum :)
  8. L3onistaken

Önemli Ekim Ayının Üyesi: White Ravens!

Tebrikler hocam @White Ravens
  9. L3onistaken

Tercihinize saygı duyarım hocam. Varsa taksitli daha iyi bir sistem tavsiyeniz ben de değerlendirmek isterim. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak gerek. Ben tavsiye bile ediyordum kullandığım gpuyu. Acaba herkes internetteki algıdan dolayı mı mesafeli duruyor :)
  10. L3onistaken

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Hahahaha valla bir gün bile sorun yaşatmadı bu kart bana ama yine de siz bilirsiniz :) Değerli yorumunuz için teşekkürler. Geçen hafta kasaya 20 k teklif gelmişti bir arkadaşımdan. Ben de sarı siteye girerek bu fiyata daha iyisini toplayabilir miyim diye...
  11. L3onistaken

Hayır 2022 başında toplamıştım sanırım.
  12. L3onistaken

Güzel dilekleriniz için teşekkürler hocam :) 1667863170 Aslında ne kadar linç yiyeceğimi bilsem de AMD markası ekran kartlarında ve işlemcide NVIDIA markasından daha iyi olduğunu düşünüyorum. NVIDIA yazılımsal olarak (DLSS gibi) daha iyi işler çıkardığı için şuanda piyasada daha iyi gibi...
  13. L3onistaken

Yok yahu pc'yi toplarken Pci-e 4.0 teknolojisi yeni çıkmıştı etinden sütünden faydalanalım diye bir heves toplamıştım.
  14. L3onistaken

Aslında ikisi de OC versiyon ancak fark markaların ürün sınıflandırması. Mercedes'in A serisi, C serisi, E serisi, S serisi gibi düşünülebilir hatta direkt olarak AMG paket ve düz paket olarak düşünebilirsin :). Asus'un premium modeli Rog Strix. Bu sebeple Rog Strix modelinde kullanılan malzeme...
  15. L3onistaken

Evet özenle seçmiştim zamanında :) Hazır sistem bileşenleri malum. 1-2 bileşen güzel diğerleri fiyatı uygun tutmak için kötü markalardan seçilşiyor. Hatta anakartı alırken "NZXT N7 B550" model bir anakart var belki bilirsiniz onu getirtecektim Tr'ye ama bekleyemedim sistemi toplamak için :D
Geri