Lazor kullanıcısının son içeriği

1. L

2-4K Arası Wireless Kulaklık Arayışı

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. 2-4K arası Wireless kulaklık arayışındayım. Günlük kullanım+oyun odaklı kullanacağım. Steelseries Arctis 1 Wireless ilginç bir şekilde sadece tek taraftan ses verdi bilgisayarımda. 2 farklı bilgisayarda denedim sorunsuz çalıştı, dolayısıyla bu kulaklık dışında...
  2. L

Soru Monitörler Arasında Kararsız Kaldım

24G2SPU ile 24G2SP arasında aman aman bir fark var mı peki? Ayrıyetten diğer arkadaşın attığı Lenovo hakkında ne düşünüyorsunuz, yorumlar fena durmuyor.
  3. L

Monitör mantıklı gibi duruyor. Bir konuyla ilgili daha sorum olacak. Laptopumda DP girişi yerine Mini Display Port girişi var, Display Port to Mini Display Port dönüştürücü aracılığıyla 165Hz almam mümkün diye biliyorum doğru mudur? 1702125377 Amazondaki 24G2SP diye biliyorum 4.8k olan. 24G2SPU...
  4. L

İyi günler, iyi forumlar arkadaşlar. Halihazırda laptop kullanıcısıyım, fakat alacağım monitörü ana ekranım yapma düşüncesindeyim. Fakat sistemim gereği 2K çözünürlük laptopumu zorluyor. Forumda biraz gezdikten sonra belli başlı monitörler öne çıkıyor, fakat bunlar arasında kararsız kaldım...
  5. L

Steelseries Arctis 1 Wireless Tek Taraflı Ses Sorunu

Belki aynı durum bir başkasının başına gelmiştir diye açtım, tamir etmeni beklemedim dostum :D
  6. L

Kulaklıkta sorun yok ki. Açılır kapanırkenki eşleşme sesinde iki taraftan da ses veriyor fakat normal kullanıma geçtiğimde tek taraflı ses vermeye devam ediyor. Destek ekibiyle uğraşmak daha zor bir durum.
  7. L

İyi forumlar. Steelseries Arctis 1 Wireless kulaklık aldım ve elime bugün ulaştı. Fakat şöyle bir sorun var, kulaklık sesi sadece tek taraftan veriyor. Kulaklığı açarken iki taraftan da ses çıkıyor fakat normal bir video izlemeye geçtiğimde sesi tek taraftan veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  8. L

3K Bandında Kablosuz Kulaklık Önerisi

Herkese iyi günler. Kablosuz bir kulaklık arayışındayım. Max 3K fiyatında, oyun odaklı bir kullanımım olacak. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
  9. L

Laptop Özelliklerime Göre Monitör Arayışı

Çok teşekkürler hocam, attıklarınıza bir bakayım.
  10. L

Laptop Özelliklerime Göre Monitör Arayışı

İyi günler arkadaşlar. Laptop ekranımın yanına yeni bir monitör almayı düşünüyorum, fakat alacağım monitör ana ekranım olacak. Laptop özelliklerim ise şöyle: Nvidia GeForce RTX 3060 Laptop GPU Mini DisplayPort,Thunderbolt 4(Type-C),HDMI girişleri mevcut. Bütçem max 5-7k arası. Şimdiden...
  11. L

Monitör Önerisi

Mantıklı gibi. Bir bakayım ben buna, teşekkürler hocam.
  12. L

Monitör Önerisi

İyi forumlar arkadaşlar. Monitör alma düşüncesindeyim fakat fikrinize ihtiyacım var. Ben sürekli rekabetçi oyunlar oynayan birisi değilim, genelde gündelik işler, hikayeli ve simülasyon tarzı oyunlar oynuyorum. Şu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Benim kullanım amacıma göre, Hz değerinin önemi...
  13. L

21.000-25.000 TL Okul-Günlük Kullanım Için Laptop Önerisi (Max 25K)

30K'ya çıkarsak var mı peki önerebileceğin?
  14. L

21.000-25.000 TL Okul-Günlük Kullanım Için Laptop Önerisi (Max 25K)

İyi forumlar arkadaşlar. Aradığım laptopta oyunlardan iyi performans beklemiyorum fakat SSD'si minimum 512gb olan, mümkünse 1TB'lık diske sahip bir laptop arıyorum. Günlük kullanımda ve üniversitede işimi görecek(ağır programlar kullanmayacağım) performans sorunu yaşamayacağım bir laptop...
  15. L

500-1000Tl Arası Mouse Önerileri

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Palm tutuş kullanıyorum. Belirlediğim bütçe aralığında fiyatına göre iyi bir performans verebilecek mouse arıyorum. Eğer kablosuz olursa da kopma yaşatmayacak bir mouse arıyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
Geri