LegendJPG kullanıcısının son içeriği

1. L

Gecikme Sorunu

Şimdilik işe yaradı gibi duruyor. Teşekkürler. Eğer bir daha aynı sorun patlak verirse belirtirim
  2. L

Gecikme Sorunu

Normalde bu tarz sorunları pek yaşamam, internet ile ilgili sorunlarım cihazımı yeniledikten sonra başladı acaba bir şeyi eksik mi yapıyorum diye düşünüyorum.
  3. L

Gecikme Sorunu

Selam Dostlar, 1-2 haftadır download hızımda vs. bir şey olmamasına rağmen, normalde normal bir şey şekilde çalışan internetim ben her hangi bir oyuna girince ping yapmaya başlıyor ve oyunu oynanamaz duruma getiriyor. Var mıdır bir çözüm yolu?
  4. L

Sürekli kesilme ve gecikme

Selamlar. Bir kaç gündür dizüstü cihazımda bir anda internet gidiyor. Gerçi bağlantı var olarak gösteriyor ama oynadığım oyundan bağlantım kopuyor vs. bunun bir çözümü var mıdır? Her gün olmaya başladı. Bugün de bir anda hiçbir şey yokken telefonum interneti cayır cayır çalışıyorken anlık 2000...
  5. L

Cihazın Fanından Gelen Sesler

Merhabalar, Şu anda kullandığım i7 11370H işlemcili cihazı kullanırken oyun oynarken fan kuvvetli çalıştığı için hiç bir sıkıntı olmadığını ama cihazı daha rahat şeyler için mesela Youtube'da video izlerken bilgisayarın fanından olduğunu düşündüğüm bir ses duyuyorum. Hafif bir takılma sesi...
Geri