Levi kullanıcısının son içeriği

1. L

Anakart-M2 Uyumsuzluk

Asus ROG X370 Hero VI anakartıma Samsung 960 Evo'dan Samsung 990 Pro'ya geçiş yaptım. Anakartta 2 tane m2 olamadığı içinde pci-e dönüştürücü ile 960 evo yu anakart üzerine de 990 pro yu taktım fakat bilgisayarda bir dengesizlik var. Ara sıra takılmalar vs yapıyor. Sebebi nedir? Ve ayrıca sistem...
  2. L

Msi Mag342Cqr Optix Ekran Çizgi Problemi

Bir çözüm buldum. Bu sorunu gerçekleştirdiğinde monitörde bulunan güç düğmesine basıp geri açtığımda sorun ortadan kalkıyor sebebi nedir bilginiz var mı? Ekran kartından olma ihtimali var mı? @Lory
  3. L

Deneyeceğim. Test ettikten sonra tekrar yazacağım.
  4. L

Tekrardan kabloları değiştirdim dp arasında şu an bir problem yok bir şey tetikliyor fakat nedir anlamadım. Ayrıca Hdmi da çok uzun süre bakmadım sadece denemek için taktığımda herhangi bir problem olmadı.
  5. L

Kablo olarak 2 tane kablo var birisi paugge diğeri monitör içinden çıkan. İkisinde de oluyor. Hdmi herhangi bir sorun olmadı. Bu durum her zaman gerçekleşmiyor yük altında genelde oluyor. Ekran kartındaki tüm DP portlarda yapıyor. Ayrıca Çift monitör kullanıyorum. Diğer monitörümde Dp ile bağlı...
  6. L

Ekranda çizgiler, kapanıp açılmalar, tuhaf hareketler oluyor. Monitörü alalı çok da uzun olmadı maksimum 15 günlük. Bu sorun çözümü nedir? Ekran kartı driver güncelledim düzelmedi sildim öyle kullandım düzelmedi. Her zaman olmuyor şüphe olarak ekran kartımda sıkıntı olduğunu düşünüyorum ama...
  7. L

5700XT BOŞTA SICAKLIK YÜKSEK

Driver indirdim fakat bios atmadım nasıl atılır onu da bilmiyorum.
  8. L

Kart daha önce açılmamış o yüzden böyle bir cesur harekete girişemem. Ben yazılımsal olarak düşünüyorum. Başka önerisi çözüm yoluna gidip tavsiye verebilen çıkabilir umarım. Yardımın için teşekkür ederim.
  9. L

1673992237 Taze detaylı temizledim.
  10. L

Boştaki değerler sadece can sıkıcı, yükte veya fanlarda sorun yok zaten.
  11. L

Buyurun 1673991885 Yok yok ustam en son anakartımın bios güncellemesini yaptım son durum bu hale geldi.
  12. L

Stress testi olarak mı yoksa uzun süreli olanı mı?
  13. L

2 hafta içinde sanırım pedler sıkıntıya girmemiştir. Bakın ustam kasanın içerisinde hava akışını kesecek hiçbir kusur yok eğer isterseniz kasa içi fotoğraflarını atabilirim. Kasanın içiyle en son ekran kartını taktım uzun süredir bileşenleri sökmüyorum. 1673991305 Bu ne demek anlamı nedir...
  14. L

Oturduğum şehirde tanımadığım birisinden aldım. Herhangi bir koku vb. durum yoktu. Aldığım yerde teste soktuğumda ısı değerleri lineer şekilde yükseliyordu. Ayrıca bu durum son iki haftadır var. Kasanın konumu masa üzerinde sıkıntıya girecek hava almayıp boğacak durumda değil. Kazım süresince bu...
Geri