Littlestar kullanıcısının son içeriği

1. L

Bu monitör alınır mı ?

Bütçem 4k hangi monitörü almalıyım https://www.gaming.gen.tr/urun/189076/dell-24-g2422hs-ips-165hz-1ms-full-hd-adaptive-sync-gaming-monitor/ İnternette biraz araştırdıktan sonra IPS 165 Hz 1ms olarak bunu buldum çok fazla kötü yorum görmedim bu fiyatta önerisi olan var mı?
  2. L

CSGO'da yaşadığım bir sorun var

Yeni deneyebildim ama işe yaramıyor
  3. L

CSGO'da yaşadığım bir sorun var

Aynı sorun bende de var cözersen buraya yazarsan sevinirim
  4. L

Rx 6700xt oyun oynarken siyah ekran sorunu

İşlemci 5 5600 psu cv650 herhalde Pin girişlerini çıkartıp taktım şu anlık bir sıkıntı yok
  5. L

Sorun psu da olabilir mi? Çünkü siyah ekran geldiği zaman ekran kartında ufak bir kırmızı ışık yanıp sönüyor internette araştırdığımda psu kaynaklı olduğunu söylüyorlar
  6. L

Windowsun ram testini yaptım ordan bir şey çıkmadı ama memtesti denemedim
  7. L

Bilmiyordum uzun süredir foruma girmiyorum hayirlisi olsun Temizleyip recommended versiyonunu indirdim
  8. L

Oyun oynarken hiçbir şey yokken siyah ekran geliyor bilgisayarı tuştan açıp kapatınca AMD adrenalin programı silinmiş oluyor bunun bir çözümü var mıdır acaba? Önceden de sormuştum da kimse cevap vermemişti @ugur.gozaydin hocam müsait olunca bakar mısınız
  9. L

AMD ekran kartı sürücü hatası

Merhaba bugün oyun oynarken ekran birden gitti ve yeniden başlattığımda AMD adrenalin sürücüsü kurulu değildi bende en guncelini tekrar kurdum ama 30 dk sonra tekrar aynı şeyi yaptı ve bu canımı sıkmaya başladı var mı bunun bir çözümü?
  10. L

Amazon prime gaming ne zaman yenileniyor?

Biliyorsunuzdur ki Amazon prime gamingin Eylül ayında vereceği oyunlar açıklandı bu oyunlar hangi gün verilmeye başlanacak bilgisi olan var mı?
  11. L

Yeni sistem aldım ne yapmam gerek?

biosu güncelledim xmp yi açtım ssd değerlerimde bir sıkıntı yok furmarkta stress testinde amx 78 derece gördü sizce normal mi?
  12. L

Yeni sistem aldım ne yapmam gerek?

hocam peki biosu testlerden önce mi sonra mı güncellemek faydalı olur
Geri