TOGG Otobanda Hız Testi Yaparken Görüntülendi!!

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Merhabalar,

Gece saatinde büyük ihtimalle test sürüşünde bir vatandaş yakalamış ve videosunu paylaşmış bir SUV tarzı araca göre bence güzel hızlar bunlar. Videonun sonunda yanlış görmediysem çoğu test arabasında olduğu gibi değişik tarzda siyah beyaz bir kaplama ile çıkılmış.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Çok iyi değil mi?

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Elektrikli olduğundan hızlanması her arabada çok iyi oluyor ama son hız düşük oluyor. Porsche taycan da 0-100 galiba 3.5 saniye falan ama arabanın azami hızı 260. TOGG da SUV ama elektrikli olmanın verdiği güç ile çabuk hızlanır tahminim son hızı 250 civarıdır. Bu arabaya vergi koymadan satsalar bile bence pahalı olur 1 milyon TL bekliyorum

Batua69

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
Bir çok ülkenin birden fazla araba markası var bizde şuan yalnızca 1 tane olacak. 3-5 Yıl içerisinde seri üretim ile dünya pazarında ilgi görürse markalarda artar diye düşünerekten umarım ülkemize bir faydası olur.. Şuan için zenginler dışında böyle bir şeyi almak hayal gibi orta gelirliler için .d ama yalan yok araba çok güzel bence, özellikle suv olmayan modeli

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
419
Yolla arasındaki ilişkiye bayıldım. Acayip yakışıyor yola. Yol tutuşu güzel geldi bana. Deneme amaçlı önce sol şerit sonra sağ şerit yapıyor. Gayet güzel.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,103
Hadi fiyat tahmini yapalım. Çıkınca konuyu hortlatırız. Ben SUV modelinin 799 bin TL'den başlayacağını düşünüyorum.

Samet_2208

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Tenekeden model, teknolojiden uzak binek araçlar bile 400-500 bin lira şu zamanlarda. Elektrikli ve yapay zeka dahil son nesil teknolojileri barındıran bir otomobil olacağını göz önüne alırsak bence en az 1 milyon lirası var.

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
353
En boşu 700 Bin TL'den başlar diye tahmin ediyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri