LKRF kullanıcısının son içeriği

1. LKRF

Soru 4070 Ti Ekran Kartını Nerden Almalıyım ?

Suprim x daha fazla
  2. LKRF

Soru Asus Tuf Vg27Aq Monitör Hakkında

O zaman üründe bir hata var zaman kaybetmeden değişim yapın
  3. LKRF

MSI GeForce RTX 4070 Ti Suprim X neden Palit GeForce RTX 4070 Ti GameRock' den daha iyi? 2.53 TFLOPS daha yüksek kayar-nokta performansı 42.62 TFLOPS vs 40.09TFLOPS13.2 GPixel/s daha yüksek piksel oranı 222 GPixel/s vs 208.8 GPixel/s39.6 GTexels/s daha yüksek doku oranı 666 GTexels/s vs...
  4. LKRF

Arada sadece soğutma farkı yok minimal de olsa performans farkları da var https://versus.com/tr/msi-geforce-rtx-4070-ti-suprim-x-vs-palit-geforce-rtx-4070-ti-gamerock 1678281905 Burada da belli oluyor
  5. LKRF

Bendeki panel dümdüz, öyle bir yamulma göremiyorum panelde. Yani gözlük yada lens kullanıyorsanız öyle geliyor olabilir ama zaten olsa da çıkarıp bakardınız. Ürün ilk aldığınızdan beri mi böyle yoksa sonradan gelişen bir durum mu?
  6. LKRF

Dediği gibi bir dene istiyorsan.
  7. LKRF

Aynı ürünü ikinci monitör olarak 2 sendir kullanıyorum. Böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım. Ürün defolu olabilir
  8. LKRF

Ekran Gidip Gelmesi

Win+Ctrl+Shift+B yapıp ekran kartını resetleyip dene. Hala aynı şey oluyorsa mevcut sürücünü kaldırıp en yeni sürücüyü temiz kurulum yapabilrisin. 1678280509 Baktın hala devam ediyor varsa garantin, garantiye göndermekten başka çare yok sanırım.
  9. LKRF

Sistem Toplama

Knkm şimdi öncelikle bunları önceden belirtsen daha iyi olurdu. Ama zaten 13700kf 4070 ti kombosuyla rekabetçi oyunlarda mönitörün hakkını fazlasıyla verirsin. Yayın konusuna gelirsek, zaten ekran kartının içinde dahili olarak kullanabileceğin en iyi encoder geliyor, yani yayın için yüksek...
  10. LKRF

Yardım Rx6700 Wattman Sorunu Alır Mıyım

Wattman hatası genelde üretici kaynaklıdır. Sapphire Amd ekran kartı konusunda güvenilir bir firmadır rahatlıkla alınabilir. Ama maalesef wattman hatası öngörülebilecek bir şey değildir kullanıma ve sürücülere bağlı gelişir. Yaşamadan bilemezsin.
  11. LKRF

Ekran Gidip Gelmesi

Knk bağlantı kablonla ilgili bir sorun olabilir. Başka bir kabloyla test etmeni öneririm.
  12. LKRF

Sistem Toplama

Bu videoyu izlemeni öneririm. 4070 ti ve 240mm soğutucu ile %60 kullanımda 70 derece üstü zor görüyor ki benim önerdiğim soğutucunun performansı bundan çok daha iyi. 1678279272 13700k'yı kule tipi soğutmayla bile kullananlar var ama ben yine de en optimum soğutucuyu seçtim. Ama tabi karar...
  13. LKRF

Sistem Toplama

Knk o testler yük altındaki sıcaklıkları veriyor. Hiçbir oyun işlemciyi %100 kullanmaz. 13700kf ile toplanan sistemlerin oyun testlerine bakarsan sende göreceksin.
  14. LKRF

Öneri 5000Tl En İyi Kablosuz Kulaklıklar Hangileri?

O zaman G Pro X en iyi tercih olacaktır muhtemelen. Ben yine de biraz daha araştıracağım ne olur ne olmaz. Size de çok teşekkür ederim.
  15. LKRF

Sistem Toplama

Kanka 7900x3d 4070 Ti için gereksiz 13700kf fazlasıyla iş görür. RAM'i 32GB almanın da bir anlamı yok 16GB rahatlıkla yeter sisteme. Asus Rog PSU alma fikrini boşver çok overpriced. Onun yerine 850w 80+ Gold bir PSU sana yetecektir. Bu parçalardan arta kalan parayla z790 bir anakart ve daha...
Geri