LockDownTR kullanıcısının son içeriği

1. LockDownTR

Ddr4 Sistemden Ddr5'E Geçişte Yardımcı Olur Musunuz

Ekran kartını 2-3 ay içerisinde güncelleyeceğim, 7500F derken neden bu işlemciden bahsettiniz anlamadım?
  2. LockDownTR

Kulaklik Aldim Ses Çok Az Geli̇yor

Hocam USB ile bağlıysan cihazın ses kartını kullanırsın, ses kartı için programı falan varsa kur birde oradan sesleri yükselt.
  3. LockDownTR

Kulaklik Aldim Ses Çok Az Geli̇yor

Aldığın kulaklık model ve markası nedir, anakartın nedir ona göre bir iki çözüm önerim var.
  4. LockDownTR

Ddr4 Sistemden Ddr5'E Geçişte Yardımcı Olur Musunuz

Arkadaşlar öncelikle şuanki sistemim CPU Amd 5600 Anakart Asus Rog Strix B550-F Ram CORSAIR VENGEANCE RGB RT 32GB (2X16GB) DDR4 3600MHz CL16 Ram CMN32GX4M2Z3600C16 Samsung E-die Chip Bu parçaları satacağım fakat öncesinde şu parçaları sipariş edeceğim CPU Amd 7600 Anakart Msi Mag B650 Tomahawk...
  5. LockDownTR

Ne Kadar Paranız Var :)

Yaklaşık 700 bin liralık bir araba, İphone 11, 50 bin lira edecek şekilde 2 adet bilgisayarım var, 100 bin liralıkta altınım. 28 yaş. Allah herkese gönlüne göre versin inşallah, varlıktan da önemlisi sağlık.
  6. LockDownTR

Fırsat Battlefield Serisi Steam Dev Indirim (14.10.23)

Net alınır, 500 saatim var baya sarıyor henüz hilesi yok denecek kadar az, yada çok nadir şekilde var.
  7. LockDownTR

Rx6700Xt Düşük Frekansta Çalışıyor.

amd software pro editioun ve adrenalin sürüm farkı nedir bilginiz var mı ?
  8. LockDownTR

Soru Saç Önerisi

Yakışıklı kardeşim, saç stilini seçmeden önce bir berber bul, berberin iyi değilse seçtiğin modelin bir önemi yok, yanları 3 numara yapar üstleri bırakır, önce kaliteli kesim yapan, gerçekten eli bu işe yatkın bir berber bul.
  9. LockDownTR

Farklı bir sorunu olabilir, Amd programından Enable performans seçeneğini açsana.
  10. LockDownTR

Ben tamamen sürücüyü sildim, ve resmi sitesinden tekrar indirdim ve son sürümü kurdum, ortadan kalktı.
  11. LockDownTR

22K Bütçeye Kadar Şarj Süresi Uzun Laptop Önerisi

Arkadaşlar bayan öğretmen bir arkadaşıma 22k bütçeye kadar şarj tutan sağlam bir laptop arıyorum, 16Gb ram ve 512GB en az hafıza olması şart öneride bulunur musunuz?
  12. LockDownTR

Soru Arabalardan Çok Anlamıyorum Şu Araç Nasıl?

Şahsen TATA önermem, farklı modellere yönel derim.
  13. LockDownTR

Soru Arabalardan Çok Anlamıyorum Şu Araç Nasıl?

Bu tür mü bakıyorsun yoksa otomobil olur mu?
  14. LockDownTR

15.000-17.000 TL İkinci El 15 18 Arası Laptop Öneri

60 Hz ekranlı bir cihaz alırsan ekran kartın ne kadar iyi olursa olsun en fazla 60FPS alırsın çünkü panel üstünü desteklemez, 15.6 ekran alırsan herşey ufacık olur oyun deneyimi için 17.3 ekran öneriyorum, birçok cihaz var bu kriterlere uyan.
Geri