lucille kullanıcısının son içeriği

1. L

1080P 30Fps

Evet oyun zaten sıkıntılı ama deneme şansım oldu ona göre yazdım zaten avg fps falan teşekkürler
  2. L

1080P 30Fps

Selamlar, Bende ortalamanın bir tık altında sistem var tlou oynamak istiyorum araştırdım baktım avg fps 30 civarlarında grafikleride tatmin edici şekilde ayarlı sizce 1080P 30FPS tatmin eder mi? Bu gidişle illaki oynayacağım istiyorum çünkü ama sormak istedim.
  3. L

Psudan Ses Çıkıyor

Yok hocam sabahki kadar yüksek değil çok az ses var sorun olur mu acaba
  4. L

Psudan Ses Çıkıyor

Hocam bir sorun olur mu birazdan deneyeceğim tekrardan ses falan çıkmazsa kullanayım mı
  5. L

Psudan Ses Çıkıyor

Bilsem buraya sormazdim hocam
  6. L

Psudan Ses Çıkıyor

Hocam ne diyorum size pc kapalıyken geliyor ses nasıl okudunuz konuyu bir daha bakın
  7. L

Psudan Ses Çıkıyor

Hocam diyorum ya kapalıyken ses çıkıyor neden oldu nasıl oldu bilmiyorum önceki gün olduysada kulaklıktan duymamisimdir gecede vardı galiba öyle bir ses dışarıdan geliyordur diye aldırış etmemisimdir sabah uyanınca dikkatli farkettim öyle gelişti olay
  8. L

Psudan Ses Çıkıyor

Önceki halini hatırlamıyorum hocam sabah uyanınca farkettim cougar markası
  9. L

Psudan Ses Çıkıyor

Açmadım hocam ne olur ne olmaz diye mantıken acmamisken böyle ses sıkıntı
  10. L

Psudan Ses Çıkıyor

Pc kapalı hocam dönmüyor falan neyini çekeyim hiç bir şey açık değil öyle ses geliyor
  11. L

Psudan Ses Çıkıyor

Hocam psuyu göstermem bir şey değiştirmez Mikrofonu oraya götürdüm duyun diye ses olay
  12. L

Psudan Ses Çıkıyor

Bilmiyorum hocam başka biride direk garantiye götür pc elinde kalmasın dedi herkese sormaya çalışıyorum 1687439373
  13. L

Psudan Ses Çıkıyor

Hocam video atayim pc kapalı fiş takılıyken çıkıyor ses ama fişi çıkarınca doğal olarak kesiliyor pcyi açamadım bile korkudan belki önceki gunlerdede vardı yeni farkettim 1687439213 Hocam öyle değil ama dikkat çekici farklı bir şey
  14. L

Psudan Ses Çıkıyor

Arkadaslar bir sorunum var Pc kapalı psudan ses çıkıyor pek anlam veremediğim ve korktuğum için bilen biri var mı yardımcı olabilecek
  15. L

Rehber Aşırı Detaylı Mouse Rehberi

tekrardan çok teşekkür ederim o mousepadede bakacağım yani şu yapışma olayı gitsin ve controlu kaybetmiyim elimden kayıp gitmesin çok iyi olur sağolasın dostum
Geri