Mahmut81 kullanıcısının son içeriği

1. M

Pilotaj Tip Eğitimi

Selamlar, Pilotaj okuyan biri mezun olduktan sonra Tip eğitimlerini sözleşmeli olarak bir hava yolu şirketiyle yapabiliyor mu?
  2. M

Yüksek Donanım Düşük Fps ..

sıcaklıklar ne durumda çok büyük bir sıkıntı yok gıbı ama eğer 2k da fullediyseniz değerler normal
  3. M

Di̇splay To Vga Kablo Önerir Misiniz?

evde eski bir tane monitör var vga girişli benim ekran kartımda vga yok, display to vga kabloya ihtiyacım var. sadece google , youtube ve dc için kullanılacak. sorunsuz çalışıcak bir kablo önerebilirmisiniz?
  4. M

Yardım Rtx4060Ti̇ Ve R5 5600X Darboğaz

alabileceğiniz en yüksek çözünürlükte oynayın birde dlss 3 varsa oyunda açın eğer kayda deyer birşey yoksa drıver ları kontrol edebilirsiniz
  5. M

Öneri Monitör Önerisi

hocam şuan 2k monitör almayı düşünüyorum. ileride rx 7000 serisi ve rtx 4000 serisi kartlar yaygınlaştığında bir ekran kartı upgrade i düşünüyorum. bu yüzden 2k monitör almak istiyorum.
  6. M

Soru Windows 11 Pro Key

çok bir bilgim yok yanlış bir şey söylemek istemem home un oyunlar için daha optimize olduğunu söylüyorlar. ama pro ile home arasında 3-5 fps gibi farklar olacak diye birşeyde yok tabiki.
  7. M

Öneri Monitör Önerisi

şuan trıple A oyunlarda ultra ve hıgh ayarlarda 60+ fps verebiliyor. benim için bu yeterli.
  8. M

Soru Windows 11 Pro Key

ben sağlam lisans dan win 11 home oem key almıştım satın alma işlemi bittiği gibi mail ime kod geldi. önerebilirim. ne için win kullanıyorsunuz bilmiyorum ama 11 pro iş için 11 home oyun için önerilir. birde eğer şuan win 11 pro deneme sürümü varsa direk kod ile geçebilirsiniz. ama başka bir...
  9. M

Öneri Monitör Önerisi

teşekkürler ama 2k monitör almak istiyorum
  10. M

Öneri Monitör Önerisi

arkadaşlar 7700 tl civarında monitör arıyorum.(2560x1440p) va panel mi ıps panel mi çok kararsızım. ıps olunca 32" çok pahalı oluyor, va panel e bakınca da 32" ucuz oluyor. sizce 32" çok mu büyük? 27" 1440p için yeterli midir? büyük ekran seven biriyim ama ıps olsun istediğimde 32" den...
  11. M

Xıomıa Redmi Note 8 Pro Arıza

anladım yine de teşekkür ederim. bana yine tamirci yolu gözüküyor sanırım hiç sevmiyorum bu durumu
  12. M

garanti süresi geçti yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum arkası sökülemiyor kapalı
  13. M

nasıl kontrol edebilirim yani fiziksel olarak birşey soyleyemiyorum
  14. M

hocam son konum bilgi dahilinizdeyse bakabilir misiniz ?

15. M

Geri