makine kullanıcısının son içeriği

1. M

Steam Save Dosyaları

Herkese iyi günler pc format atıcam 1 2 tane hikayeli oyun oynuyorum kayıtları gitsin istemiyorum bunları nasıl alabilirim formattan sonra nasıl aktif edebilirim bilgisi olan varmı ?
  2. M

Sarı Kilit Işareti Kaldırma

Her dosya ve metin belgesi açtığımda üstünde sarı kilit oluyor sağ tık özellikler gelişmiş veriyi korumak için içeriği şifrele tikin kaldırıyorum ama sürekli her dosyada metin belgesinde bunu yapmak istemiyorum bunu genel kapata bileceğim bir yer var mı ?
  3. M

Her dosyanin sari kİlİtlİ olarak oluşturulmasi sorunu

Slm bunun tek kelimesini anlamadım görsel gösterir misin lütfen kafayı yemek üzereyim
  4. M

2.Monitör bağlama yardım

Düzelmedi ama şöyle bir şey var ana ekran olarak kullanabiliyorum yani 1. display port girişine takıp tek eski monitör kullanmak istersem kullanabiliyorum ama 2.display port 2. monitör olarak takıp kullanmak istersem görüntü gelmiyorum
  5. M

2.Monitör bağlama yardım

Ekran kartına yaptım ekran kartında 2 tane displayport girişi var şuan kullandığım monitör 1. yere bağlı hiç bir sorun yok eski monitör 2. displayport girişine bağladım ama monitör eski olduğu için vga to displayport kullandım 2. giriş için ama görüntü vermiyor
  6. M

2.Monitör bağlama yardım

Yani sorunun çözüleceğine bilsem direk alıcamda emin olamıyorum
  7. M

2.Monitör bağlama yardım

Şuan güncel kullandım monitör direk displayport üzerinden bağlantılı hiç bir çevirici kullanmadan eski bir monitör vardı elimde onuda diğer displayport bağladım 2. girişe yani ama monitör eski olduğu için vga to displayport çevirici kullandım 2. monitörde ama hiç bir şekilde görmüyor pc
  8. M

2.Monitör bağlama yardım

Ben eski bir ekran kartı kullanıyordum eskiden onu kullanırken bunu 2. ekran olarak kullanmıştım ama bu sefer pc hiç monitör dahil görmüyor acaba hdm çevirici alıp ordanmı takmam gerek
  9. M

2.Monitör bağlama yardım

O bölüme gittim birden çok monitör algıla diyorum monitör algılanamadı diyor
  10. M

2.Monitör bağlama yardım

Herkese iyi günler benim bilgisayarım şuan display port üzerinde monitörüme bağlı elimde eski bir monitör var onu 2.monitör yapmak istiyorum eski monitör girişleri aşağıda görüldüğü gibi ben bir çevirici aldım vga to display port diye ekran kartındaki 2. display port yuvasına taktım ama görüntü...
  11. M

Çözüldü Ram Kullanımı neden bu kadar yüksek

Söylediğin gibi yaptım görev yöneticisinde askıya alındı yazıyor artık acılmaz herhalde tekrar açılmasın yeter bana bunu nasıl bir kullanım şekil abi gta 5 bile 12 gb ram almıyor
  12. M

Çözüldü Ram Kullanımı neden bu kadar yüksek

Neden böyle bir ram kullanımı oluyor ne yazıcagımıda bilemedim
  13. M

Renk sorunu

İyi günler ekranda bazen renklerde kayma oluyor ama monitörde bir sorun yok daha önce olmuyordu çünkü 2. el ekran kartını değiştirdim monitör eski olduğu için vga çıkış dışından biri çıkış yok bende vga to display port dönüştürücü aldım ekran kartını garantisi var zaten ama ben bu renk bozuklu...
  14. M

Msı forge 100m bu kasanın ön fanlarını nasıl takıcam

https://www.hizliresim.com/mufmn6h https://www.hizliresim.com/4lrg4f7 Bu ilk resimdeki iki kabloyu alttaki resimdeki şeyemi bağılıcam iki kabloda fandan geliyo biri direk ondan bağlı diğerini nereye bağlıcamı anlamadım onudamı ona alttadaki resimdeki çokluyucuya bağlıcam
Geri