maliern kullanıcısının son içeriği

1. maliern

Öneri Xiaomi Watch S3 Mü ?Watch 2 Pro Mu ?

Şuan gündemde popüler olan iki saatten birini almak istiyorum saat konusunda bilgisi olanlar hangisini önerir bende araştırdım biraz burda tartışmak istiyorum teşekkürler
  2. maliern

15.000-17.000 TL Laptop Önerir Misiniz

Sezonda çalışıyorum elimin altında kullanabilmek için laptop arıyorum güncel kullandığınız beğendiğiniz laptop önerir misiniz ? İçinde ekran kartı olmasina gerek yok Ram : 32 İ7 işlemci düşünüyorum Hafıza 512 gb - 1tb (Hayatımda hiç laptop kullanmadim)
  3. maliern

Soru R5 5600 Hava Soğutma Yeterlimi

Gamepower warcry kasa için uyumlu olur herhalde ona göre siparişi vericem bugün
  4. maliern

1500tl olan sogutucu
  5. maliern

Yardımcı Olun Lütfen

Hangi oyunları oynuyorsun genelde
  6. maliern

Tamamdır hocam teşekkürler 1708252844 Hocam yarın bir gün r5 7 serisine geçiş yaparsak da kurtarır mı peki bu soğutucu
  7. maliern

Tamamdır güzel bir ürün bulursan konuya atar mısın
  8. maliern

Bende arıyorum hava soğutucu eğer tavsiye edilirse bende alabilirim konuyu takip ediyorum ☺️
  9. maliern

Bu Hareketli Duvar Kağıdını Nereden Indirebilirim ?

Ben kullanıyorum çeşit çeşit bir sürü duvar kağıdı barındırıyor içinde değer bence bir kere aliyorsun ömür boyu kullanırsın 90 tl bile şuan için oldukça uygun duruyor gene de karar sizin
  10. maliern

Soru 6K Bütçe Var Hangi Sıvı Soğutmayı Almalıyım ?

Buda mantıklı hocam üstüne dusuncuem önerin için teşekkür ederim 👊 1708206254 Hocam kafam takıldı ddr5 için bütün parçaların ddr5 olması lazım demi ankart , ram , ssd , işlemci veya nasıl oluyor bilgilendirir misin güncel sistemim alta bırakıyorum ; İŞLEMCİ: AMD RYZEN 5 5600X EKRAN KARTI...
  11. maliern

Soru 6K Bütçe Var Hangi Sıvı Soğutmayı Almalıyım ?

Zamlar gelmeden sıvı soğutma almak istiyorum 360mm Alicam r5600x - 3070 var sistemde bütçe maksimum 6k hangi marka iyidir çok bilmiyorum teşekkürler
  12. maliern

Soru PC Koltuk Önerisi Bütçe 7500Tl

Merhaba arkadaşlar 0 - 7.500 TL bandında daha önce denediginiz bildiğiniz memnun kaldığınız oyuncu koltuğu önerir misiniz Ben araştırdım hawk gaming chair fab v6 beğendim sizinde onerilerinizi merak ediyorum Kumaş olsun istiyorum.
  13. maliern

Soru Alınır Mı ?

https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-asus-expertbook-l1-ba1500cda-bq0870a7-ryzen-7-3700u-24-gb-1-tb-ssd-rx-vega-10-15-6-full-hd-notebook-fiyati,45989947.html bu laptop alınır mı okul ıcın kullanılcak f?p geldı bana baya 1697308962 bu 24 gb ram nasıl oluyor sıstemsel ram mı
  14. maliern

Soru Yayında Kullanmak Için 2. Ekran Tavsıyesi ?

bende oldu o yuzden dp gırıslı bakıyorum fps oyunlarında vs oyun hep eskı monıtorde baslıyor anlamsız sekılde ana monıtore alamıyorum 1695220309 ana monıtor 4k hocam :D
Geri