markeloff kullanıcısının son içeriği

1. M

Bios güncelleme nasıl yapılır?

Çok teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için iyi günler.
  2. M

ben de sadece bir tane C diski var oda 1 tb başka yok diskleri bölmedim yani orada gördüklerim galiba kali linux un diskleri olabilir
  3. M

Bilgisayarımın ön camlı tarafta olan 3 lü fanlardan ortadaki bilgisayarımı fön makinesi ile temizledikten sonra tam randımanlı dönmemeye başladı sonra bayağı bir yavaşladı sonra kendi kendine hızlı bir şekilde dönüp sonra duruyordu zamanla tamamen durdu bugün ilk defa kasanın diğer tarafını açıp...
  4. M

teşekkür ediyorum bios güncelledim, benim fanlarda sıkıntı vardı bir önceki konumda belirttim bios güncelleme yapmamı tavsiye ettiler ama gene çalışmıyor bağlantılarda bir sıkıntı yok bir türlü çözemedim yardımcı olur musunuz ?
  5. M

sadece bu a320mh.f55 dosyasını atıyorum demi flash diske
  6. M

ben de bir tane flash bellek var 16 gb içinde bir kaç tane müzik vardı sildim bellek boş olmasına rağmen 14.4 gb boş 14.4 toplam alan diyor daha önce biçimlendirilmiş herhalde varsayılan dosya sistemi fat32 diyor daha biçimlendirmeme gerek yoktur demi ?
  7. M

flash belleğe atıp öyle bios güncelleme yapmaya çalışacağım elektrik kesilirse ne olur ? benim fanlar çalışmıyor o yüzden güncelleme yapacağım
  8. M

Merhabalar bilgisayardan pek anlamam benim fanlar falan çalışmıyordu bende bios güncelleme yapacaktım pek bilgim yok gigabyte sitesinden anakark modelini girdim ama bir çok indirme dosyası var acaba üstteki mi indireceğim bilgisayarı alalı 2 sene oldu ne bios güncelledim ne termal macun sürdüm üm.
  9. M

Bilgisayarımın Fanları Dönmüyor

On kısımda Camlı tarafta açık yer yok zaten jelatin olsa da olmasa da bir şey değişmiyor yanlardan hava alıyor jelatin o tarafa kadar gitmiyor
  10. M

Hocam sert fanı temizledim hala anlamış değilim sert dönüyor üst kısımda ki fanların da kendi kendine durması garip bence fanların bağlantısında bir problem yok virüsten midir bilmem PC yi taradım virüs yok indirdiğim yazılımlardan mı anlamış değilim üst kısımda ki fanlar önceden dönüyordu bi...
  11. M

Jelatini cikarmak istemedim.
  12. M

Kontrol ettiğim kadarıyla temas etmiyor, dönmeyen fanı elimle çevirmeye çalıştığımda sert dönüyor diğerleri akıyor
  13. M

fanların üzerinde tozlar birikmiş evet duran fanı elimle çevirmeye çalıştığımda biraz zor dönüyor
  14. M

pc yı açılırken böyle hata çıkmadı karşıma bi ara kendi kendine dönüyor arada duruyordu sonra hepten durdu
  15. M

2020 yılında satın aldık
Geri