Marley kullanıcısının son içeriği

1. M

Banka Hesabi Kapatilinca Otomatik Abonelik Yenilemeye Ne Olur?

Otomatik aboneligim vardi karti iptal edip, banka hesabimi kapattim o aboneliğin zamani gelince ne olur? Çekemez değil mi?
  2. M

Banka Kartı Iptal Edilince Otomatik Abonelil Yenilemeye Ne Olur?

Merhabalar ben bir sitede abonelik aldim ve bu sitede abonelik yenileme varmış ve ben bunu kapatamadım. Banka kartımı kapattım ve sadece hesabım kaldı. Hesapta kart yok, borçlandırma veya beni eksiye düşürebilecek bir şey olur mu? Kartı iptal ettim mobilden.
  3. M

13. Nesil İ3 Sıcaklığı Nasıl? 85 Derece

Merhabalar, gta 5 rage mp giriyorum ve işlemcim 85 derecelerde ısınıyor, dışarıda hava 35 derece tabi. Sizce normal mi? Online gta5 de bu değer, pc yeni, bilmiyorum
  4. M

İntel Chipset

Merhabalar, Bilgisayara sabah vakti format atacağım, chipset otomatik kurulu oluyor mu yoksa formattan sonra anakart asus armory create kurmami oneriyor ve o chipset kuruyor. Chipset kurulum ardindan armoury crate'i silsem chipset de gider mi?
  5. M

Usb Den Format Atarken Ufak Bir Soru

Selamlar, Şimdi f8'e basıp boot menüden usb yi seçiyorum diskleri görüntülediğim yerde format atmak icin bu görünen bütün diskleri silip, yeniye basmam gerek değil mi ve ayrica format zarar verir mi pc ye?
  6. M

Soru Numara İptal Edilince Sitelerden Silinir Mi?

Mesela numarami iptal edicem ornek twitter a bağlı numaram veya discord diyelim numarami iptal ettiğimde buralardan numaram silinir mi? Yada hatti iptal etmemi engeller mi?
  7. M

Rat Sürekli Çalışır Mı?

Rat süphesi olan uygulama çalışınca mı olur yoksa bir kere açmak buluşması icin yeter mi?
  8. M

Karpersky Premium Ile Rahatca Yama Kurabilir Miyim?

Kurmadan önce taratip öyle kurup oynasam? Premium sürüm Karpersky, yama indireceğim yerler oyun ceviri, turkce yama
  9. M

Dsr Açmak Bana Yararlı Mı?

Dlss nerden açılıyor, grafik ayarlarindan mi? Oyun grafik ayarlarindan mı?
  10. M

Dsr Açmak Bana Yararlı Mı?

3060 ti kullanıyorum, 1k monitördeyim ekran karti pek yüke girmiyor oyunlarda bu dsr yi x4 yaptim yararlı olur mu yoksa gereksiz yiran bir şey mi? Bir de kısaca dsr katkısı yazarsanız iyi olur. Ben yüke sokar diye düşündüm gene pek sokmadı.
  11. M

Coil Whine Zararlı Mı?

Performansı, yada parcalara zarar verir mi yada zamanla sesi artar mi? Tesekkurler
  12. M

Soru Virus Total Sonuçları Güvenilir Mi ?

Bir exe uygulamasini tarattim ve ter temiz gosterdi yinede viruslu olma ihtimali var mi?
  13. M

Soru Mining Virüsü Görev Yöneticisinde Yalan GPU Ve CPU Değeri Gösterebilir Mi?

Çok merak ettim mining virüsü veya bir virüs biz görev yöneticisini açtığımızda orada ki GPU ve CPU kullanimimizi düşük gösterebilir mi? Gösterebilir diyorsaniz bize net değer sunan uygulamalar var mı?
  14. M

Oyuncu Bilgisiyarini Yüksek Performans'a Çekmek?

Siz hangi güç modunda kullaniyorsunuz mesela?
  15. M

Oyuncu Bilgisiyarini Yüksek Performans'a Çekmek?

Merhaba masaüstü bir sistemim var, yüsek bir sistem. Oyunlarda da sorun yok oynatiyor ama güç modu dengelideymiş. Bunu yüksek performansa alsam sisteme sürekli yük bindirip yıpratırmı? Sizce?
Geri