marshmellloow kullanıcısının son içeriği

1. M

Öneri Beyaz Sistem Toplamak

Kasa ve anakartı aldım ekran kartı da galax 4070 olsun istiyorum ama geri kalan için öneri alabilirim. ssd de elimde var zaten o yüzden almayacağım. Şu parçalardan öneri alabilirim ama lütfen ramde fanda ve soğutucuda beyaz seçeneği olsun: İŞLEMCİ, RAM, PSU, 4 KASA FANI, İŞLEMCİ SOĞUTUCU. Bütçem...
  2. M

Bu siteyi kullanarak uygun bir ram bulmaya çalıştım ancak kafama bazı sorular daha takıldı. Şimdi benim anakartım 7000mhz hız destekliyor ama AMD islemci için sitesine baktığımda desteklediği hız 5200mhz ben gidip 6000mhz almasamda olur yani o yüzden şunu buldum. Cl38 ama çok fark olur mu...
  3. M

Söylediğiniz şeyi yaptım QVL ibaresi bulamadim. O zaman ramleri de değiştirmem gerekiyor değil mi önerebilir misiniz? Birde 2k bi monitör önerirseniz çok mutlu olurum. Çok teşekkür ederim 🙏
  4. M

Merhaba Beyaz bir sistem topluyorum. Parçalar birbiri ile uyumlu mu kontrol edebilir misiniz? Oyun, yayın, yazılım, 3d modelleme için kullanacağım. Anakart: ASUS ROG STRİX B650-A GAMİNG İşlemci: AMD Ryzen 5 7500F Ekran Kartı: Galax RTX 4070 12gb ekran kartı Ram: XPG Lancer 2x16gb DDR5 6400...
Geri