mehmetalicoban kullanıcısının son içeriği

1. mehmetalicoban

Akıllı Saat Önerisi (Temmuz 2023)

Selamlar arkadaşlar, Akıllı saat almayı düşünüyorum da öneri istiyorum. Çok fazla araştırdım ürün yorumlarına gelen kötü yorum görünce moralim bozuluyor. Ne alacağımı şaşırdım hiçbir fikrim yok bu konu hakkında konuya hakim arkadaşlardan yardım istiyorum, bütçem Max 6.000 ₺ fazlası çıkmaz...
  2. mehmetalicoban

Yeni Steam hesabına Ban yemiş eski Steam hesabının Telefon numarasını eklemek ban yedirir mi?

Hocalarım selam, Benim bir problemim var. Sorunum da şu bildiğiniz üzere Call of duty®: Modern warfare® II | warzone™ 2.0 Steam'e geldi ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Sanırsam yeni gelmiş fakat oyuna giriş yaptığımda bana telefon numarası eklememi istiyor. Ekranı ekran görüntüsü...
  3. mehmetalicoban

5-6bin TL arası F/P telefon tavsiyesi (Mayıs 2022)

Xiaomi Redmi Note 10 Pro önerebilirim..
  4. mehmetalicoban

Oyunlara Türkçe yama

bu zamana kadar steam ve epic games'ten bircok orjinal oyuna türkçe yama mod yüklemişliğim var bir sorunla karşılaşmadım herhangi bir engel de olmadı arkadaşın dediği gibi oyunçeviri birçok oyunun türkçe yamasını yapıyor ve ücretsiz bir şekilde paylaşılıyor emeğe +1 diyip oradan istediğini...
  5. mehmetalicoban

Amazon İki Adımlı Doğrulama Açmayın Arkadaşlar :'(

Hocam Selam, farklı bir amazon hesabı açtım ve iletişime geçtim galiba o ara sinirden falan böyle birşeyi düşünmemiştin hayat kurtardın gibi birşey adamsınn :)
  6. mehmetalicoban

Amazon İki Adımlı Doğrulama Açmayın Arkadaşlar :'(

Merhaba, Twitchten dolayı amazon hesabımızla alakalı birşey olmasın diye iki adımlı doğrulamayı açtım, şuan da hesabıma giriş yapamıyorum telefon numarama mesaj gelmesi gerekiyor ve mesaj gelmiyor dipnot telefon değiştim, eski telefonu mu kullanmam gerekiyor bilmiyorum kafayı yedim bütün gün ve...
Geri