Amazon İki Adımlı Doğrulama Açmayın Arkadaşlar :'(

mehmetalicoban

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba, Twitchten dolayı amazon hesabımızla alakalı birşey olmasın diye iki adımlı doğrulamayı açtım, şuan da hesabıma giriş yapamıyorum telefon numarama mesaj gelmesi gerekiyor ve mesaj gelmiyor dipnot telefon değiştim, eski telefonu mu kullanmam gerekiyor bilmiyorum kafayı yedim bütün gün ve cözümü yok neden mi yardım ekranında da giriş yapmamı istiyor bilin bakalım orada da iki adımlı doğrulama istediği icin yardım seceneğini de kullanamıyorum yani şuan da amazonla alakalı hiçbirşeyi kullanamıyorum. Teşekkürler Amazon :( bu sorunu yaşayıp çözebilen var ise ulaşsın lütfen teşekkürler ağlayarak sigara içmeye gidiyorum şuan :'(

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
811
Mesajlaşma uygulamanızın ayarlarında Spamları engelleyen bir özellik mevcutsa kapatıp deneyin. Kod isteme ekranında buna erişimim yok kısmı varsa oraya göz atın veya farklı bir hesap ile Amazon canlı desteğine başvurun, çözeceklerdir.

KS

mehmetalicoban

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Mesajlaşma uygulamanızın ayarlarında Spamları engelleyen bir özellik mevcutsa kapatıp deneyin. Kod isteme ekranında buna erişimim yok kısmı varsa oraya göz atın veya farklı bir hesap ile Amazon canlı desteğine başvurun, çözeceklerdir.

Hocam Selam, farklı bir amazon hesabı açtım ve iletişime geçtim galiba o ara sinirden falan böyle birşeyi düşünmemiştin hayat kurtardın gibi birşey adamsınn :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri