Mehmetozdmr kullanıcısının son içeriği

1. M

Aoc 24G2Spu Vs Gigabyte G24F-2

Bende Aoc olan monitör var 2 sene önce almıştım fiziki olarak çok kullanışlı özellikleride emsalleriyle aynı gerek ekran kalitesi gerekse malzeme kalitesinden çok memnunum yine bir monitör tercih etsem Aoc tercih ederim
  2. M

Hangi Sistem alınır

O zaman bu sistemi alıyorum. Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.
  3. M

Hangi Sistem alınır

2. sistem benimde kafama yattı zaten sizin de öneriyor olmanız çok iyi oldu. Videolarınızda sistemdeki Kasa da önemli diyordunuz, uygun kasa olmazsa sistem fazla ısınıyormuş. Bu sistemde kasa nasıl acaba, ekstradan fan almaya ihtiyaç var mı.
  4. M

Hangi Sistem alınır

7K bütçe ile sistem ne olur acaba. RX ekran kartları ve rtx ekran kartları arasında kaldım. Yardımcı olurmusunuz.
  5. M

7500tl-8000tl SİSTEM TAVSİYESİ

çok Teşekkürler ederim.
  6. M

Bütçe 1500 tl olur.
  7. M

Peki hocam bu sisteme uygun monitör tavsiyeniz ne olur acaba. Bütçe bakımından 1500 tl fiyatlara çıkabilirim.  Bir de Şöyle bir monitöre rastladım sizce nasıl. Fiyat olarak bütçemden yukarıda kalıyor ama sizin görüşünüzü merak ettim. Gigabyte 27" G27F 144Hz 1ms 2xHDMI DP IPS Freesync Premium...
  8. M

Monitör dahil değil. Hazır sistem olursa daha iyi olur. Bütçeyi 100-200 tl aşabilir sorun yok.
  9. M

Selamlar, 7500-8000 TL bandında güzel bir sistem almak istiyorum acaba yardımcı olabilirmisiniz. Ekran kartı kısmında RXT 2060 süper olabilir veya bunun kadar iyi bir ekran kartı olabilir, depola kısmında M2 SSD olursa iyi olur.
Geri