Hangi Sistem alınır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmetozdmr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
7K bütçe ile sistem ne olur acaba. RX ekran kartları ve rtx ekran kartları arasında kaldım. Yardımcı olurmusunuz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Monitör dahil değil sanırım? RTX 'in kendine göre avantajları var yani arada kalacak bir durum yok. Burada RTX olursa fiyat avantajınızı biraz kaybedersiniz ama daha az sorun yaşarsınız. RX serisinin biraz sorun çıkartma potansiyeli fazla. Bunun dışında bir + yada - durumları yok örnek olarak RTX 2060 ile 5600XT kartları denk FPS verirler. Size önerinizi yapacağım.

Sistem 1 : 

Sistem 2 : 

Ben olsam Sistem 2 olanı seçerdim. Zaten aynı sistem sadece ekran kartı RTX 2060 modeli. Zaten bu bütçeye 5600XT veya 2060 haricinde sistem zor.

KS

Mehmetozdmr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
2. sistem benimde kafama yattı zaten sizin de öneriyor olmanız çok iyi oldu. Videolarınızda sistemdeki Kasa da önemli diyordunuz, uygun kasa olmazsa sistem fazla ısınıyormuş. Bu sistemde kasa nasıl acaba, ekstradan fan almaya ihtiyaç var mı.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Kasa F/P açısından gayet iyidir sorun yok. Ekstra fan ihtiyacı yok kasada zaten 4 adet fan var. Ön fanlar 2 yan bölgeden hava alıyorlar F/P açısından ve performans konusunda büyük bir sorunu yok kasanın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri