mehmettasdemir kullanıcısının son içeriği

1. mehmettasdemir

Fitness Gym

yulafın içine muz katıyorum ben çileği boşver o zaman :D
  2. mehmettasdemir

Fitness Gym

95 kg iken hocam 195-200 gr protein 250-270 karb 80-100 gr yağ ortalama 2700 kalori falandı. Şuan kütlem baya bi arttı fark edebiliyorum pp de ki takım elbise bile olmuyor baya büyüdüm. Niyetim tekrardan definasyon da 95 kg lara falan düşmek tabi temiz bir şekil de ama hiç kardiyo yapmadım bu...
  3. mehmettasdemir

Fitness Gym

almam gereken kaloriyi en mantıklı nasıl hesaplarım peki mesela makroları yazınca 2600 kalori ediyor ya 2100 alırsam makroları almış olamam
  4. mehmettasdemir

Fitness Gym

500 kalori açık oluşturmak iyi değil mi hocam ? Zaten hocam amacım zayıflamak değil yavaş yavaş yağlardan kurtulup kütle koymak.
  5. mehmettasdemir

Fitness Gym

1 ay dediğiniz gibi yapıp ondan sonra mı normal makro besinleri alacaz peki hocam?
  6. mehmettasdemir

Fitness Gym

Hocam fitness antrenörleri veya Instagram da bulunan hocalar en fazla 500 kalori açık oluşturmak iyidir diyor ama günlük 1000 kalori alırsam eğer yeteri derece de makro besinleri almadığım için kayıp olmaz mı?
  7. mehmettasdemir

Fitness Gym

Ben de onu diyorum 1 ay boyunca her gün 1000 kalori almamı istiyorsun çok az değil mi ? Zaten almam gereken makroları alsam onlar bile daha fazla ediyor. 1gr pro : 4 kcal = 210x4=840 kcal 1gr karb : 4 kcal = 300x4=1200 kcal 1gr yağ : 9 kcal = 70x9 = 630 kcal Total de alınan kcal = 2670 ediyor...
  8. mehmettasdemir

AMD R5 7600 Isınma Sorunu

Hocam the last of us da yapıyorsa çok çok normal oyun çok fazla detay yüklerken oyuna girirsen hem işlemci %99 da çalışıyor hem de sıcaklık yapıyordu. Oyunu kapattım açtım apex girdim 60-65 derece tlof da ise 90 zorluyor. Shader detayı mı ne onu bazen her açtığında yapıyor bitmesini beklemelisin.
  9. mehmettasdemir

60.000 TL ve üstü Bu Sistem 2K Destekler Mi

Haklı bence bu kasa için 60 çok çok fazla
  10. mehmettasdemir

Fitness Gym

1: Hocam zaten beslenmem genel olarak sabah kahvaltısı 50-60 gr yulaf 10 gr kuru üzüm 2 tane ceviz 20-30 gr fıstık ezmesi şekersiz 3-4 yumurta Akşam da 300 gr pilav (pişmiş) 600 gram tavuk ortalama işte 200 gr protein 250-300 arası karbonhidrat 80-100 yağ alıyorum. 2700 kalori falan ediyordu...
  11. mehmettasdemir

Fitness Gym

Poz verme konusunda çok kötüyüm o yüzden bu kadar yapabiliyordum kusura bakmayın. Ramazan öncesi çekildi bunlar.
  12. mehmettasdemir

Fitness Gym

Hocalar yaklaşık olarak 1.5 yıldır yapıyorum fitness. 106 kg da başladım 90 kg kadar düştüm, tekrardan bulka girdim şuan 107 kg yum. Definasyona sence ne zaman girersem daha mantıklı olur. 180 cm 107 kg Kol 45,6 cm Bacak 75 cm Karın bölgesi 94 cm Bench 130 4x10 Squat 250 4x8 Deadlif 240 4x5...
  13. mehmettasdemir

Razer Cobra Pro Wireless Işınlanıyor Ve Basmıyor

Sevindim adınzıa hocam. Aklınızda bulunsun diğer razer ürünleriniz var ise onlarında firmware uptadelerini yaparak hem daha iyi deneyim hem de farklılık yaşayabilirsiniz. Bende razer barracuda pro kulaklık vardı ses kötü gidiyordu güncelleme sonrasında daha güzel oldu.
  14. mehmettasdemir

Rica ederim hocam umarım çözülür
  15. mehmettasdemir

https://mysupport.razer.com/app/answers/detail/a_id/13282 Firmware uptade yaptınız mı hocam. Tek tek ilerleyin resimde ki gibi sorunlarınız çözülebilir. En fazla garantiye yollarsınız. Çünkü dediğinize göre yazılımsal bir sorun var belki de pc de ki wireless bağlantısında sıkıntı var.
Geri