merayton kullanıcısının son içeriği

1. merayton

Discorda Mobil Veri Ile Bağlanamıyorum!

Ben Secure VPN kullanıyorum.Play Store'dan yada App Store'dan Secure VPN'i indirebilirsiniz.
  2. merayton

(Çözüldü)Wi̇ndows 11 Masaüstü Ve Görev Çubuğu Kayboldu

Windows 11li dizüstü bilgisayarımda bir anda görev çubuğu ve masaüstü kayboldu.Sadece siyah bir boşluk var ve tarayıcım ve görev yönetisi açık sadece başka bir uygulama açamıyorum. Bilgisayarımı windowstan kapatamıyorum başlangıç menüsü bile açılmıyor ve şu an bilgisayarımda önemli bir iş...
  3. merayton

Hangi Telefonu Önerirsiniz

Teşekkür ederim zaten arkadaş için kamera önemli olduğu için büyük ihtimalle s22 düşüneceğiz sağolun.
  4. merayton

Hangi Telefonu Önerirsiniz

Herkese merhaba bir arkadaşa telefon alacağız ama Samsung Galaxy S23FE ve Samsung Galaxy S22 arasında kaldık.Arkadaş telefonu günlük kullanım için kamerasının iyi olmasını istiyor.Oyun için pek kullanmayacak.Hangisini seçmemizi önerirsiniz acaba? Samsung Galaxy S22 Epey linki...
  5. merayton

Teşekkür ederim ben çözümü buldum ,sanırım güvenli internet ile alakalı değil çünkü ailemin telefonlarından da olmadı ve güvenli internet kapalı.Bunun için discordun güvenliği sürekli girilen internet dışındakilere güvenmiyor discorddan sürekli kullandığınız internetten discordda çıkış yapıp...
  6. merayton

Birisi yardım edebilir mii?
  7. merayton

Discorda sadece ev internetimden girebiliyorum dışarıda olduğum zaman ev İnterneti kapalı olduğu zaman hiçbir şekilde telefondan yani mobil verimden giremiyorum sadece bağlanıyor olarak gözüküyor acil işim olursa giremiyorum.Bunun hakkında bilgisi olab bana yardım edebilir mi,şimdiden teşekkürler.
  8. merayton

Klavye Öneri

https://www.hepsiburada.com/piranha-2375-bluetooth-kablosuz-klavye-pm-HB00000X7A3Z böyle hafif bir klavye var arkadaşım almıştı hafif ve sade olduğu için fazla kullanmadı ama şimdilik bir sıkıntısı yok.
  9. merayton

İkisi Arasında Kararsız Kaldım Yardım

Kesinlikle Abra bence
  10. merayton

Anneme Blender Seçme Konusunda Yardım Eder Misiniz?

Ben fotoğraflaflarını koyduğum "VESTEL MİX GO PRO" ve "ARZUM AR1079 SHAKEN TAKE PRO" modelleri arasında kaldık sizce hangisi daha iyi özelliklere sahip yad 1000tl civarlarında bildiğiniz iyi bir cihaz var mı böyle şimdiden teşekkür ederim hepinize. :)
  11. merayton

Hala Asus MG279Q alınır mı?

eski olmasına rağmen özellikleri iyi sıkıntı yoksa alabilirsin.
  12. merayton

İngilizce için en iyi gramer kitabı hangisi?

MORE&MORE KİTAPLARI OLABİLİR HEM ETKİNLİKLİ HEMDE KISA KISA ANLATIMLAR VAR
  13. merayton

Çözüldü Aygın yöneticisinde bulamıyorum

direk olarak sürücünün ismini bilgisayarda arattım ve istediğim dosyaları buldum ama iznim yoktu ben de bayağı uğraştım ve sonunda systemin yöneticiliğini aldım ve bütün seçeneklere tam denetim vererek sildim ve işe yaradı HEPİNİZE YARDIM ETTİĞİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM
  14. merayton

öyle dediğim zaman nereye bakmam gerekiyor tam olarak?
  15. merayton

uygulama kaldırılıyor ama kamera uygulaması olduğu için kendi sürücüsünü nasıl kaldıracağımı bilmiyorum yani kısacası bir sürücüyü nasıl kaldıracağımı yardıma ihtiyacım var.
Geri