MertCooo kullanıcısının son içeriği

1. M

Dark Freezer X125 Vs Snowman T6 Ultra

Selamlar, 11400F işlemcim için bütçeme uygun bu iki soğutucuyu buldum fakat aralarında kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım ya da bu fiyat bandında önerebileceğiniz daha iyi bir soğutucu var mı? Kasa modelimi soracaklar için GameGaraj leo.
  2. M

Ark: Survival Evolved yerel sunucum arkadaşlarımda gözükmüyor

Steam üzerinden Ark'a sahibim ve oyunda hiçbir mod olmadan The Center haritasında yerel oturum aç diyerek arkadaşlarımla beraber oynayacaktık fakat yerel oturum aç dediğimde ve arkadaşlarım server listesine baktığında benim sunucumun gözükmediğini gördük. Tüm haritalar ve tüm modlar filtresi...
  3. M

Bilgisayarda internet bağlı olarak gözüküyor fakat internet kullanılamıyor

3 gün önce TurkNet'e başvurdum. Ondan kaynaklı olabilir mi diye düşündüm fakat emin olamadım. Telefonumda internet kullanılıyor ama bilgisayarda ne Steam ne de Google üzerinden bir işlem yapamıyorum. Sorun giderme yaptığımda ise "Windows aygıtla veya kaynakla iletişim kuramıyor (birincil DNS...
  4. M

400 TL Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Önerisi

400 TL'lik bir bütçem var.Airdots'lara baktım fakat Xiaomi'nin başka kablosuz kulaklık modellerini görünce kafam karıştı.Çoğunlukla bir yere giderken müzik dinlemek için kullanacağım.Telefon modelim Xiaomi Note 10S.
  5. M

Xbox Live Gold Hediye Etme Seçeneği Yok!

Hocam ben 6 aylık live gold üyelik alıp sonra 1 aylık game pass ultimate alıp 6 aylık ultimate üyelik yapmak istiyordum pc için.
  6. M

Xbox Live Gold Hediye Etme Seçeneği Yok!

Selam Dostlar, Bugün game pass alacaktım. Almadan önce biraz araştırdım ev herkes 1 yıllık falan satın alıyordu. Bende öyle yapacaktım. 2 hafta önce kadar hediye etme seçeneği vardı fakat şimdi gözükmüyor. Sorun benden mi kaynaklı yoksa kaldırılmış mı?
  7. M

ARK Survival Evolved Geç Açılma Sorunu

Öyle yaptım zaten hocam fakat sürekli veriyor.Modsuz gireyim dedim tekrar uzun süren yüklemeyi yapıyor sol altta PrimalGameData_BP_PrimitivePlus diye bir şey var onu yüklerken çok uzun sürüyor.Bende şimdi gidip DLC'nin yorumlarına baktım yorumlarda da gördüm çok fazla bekletiyormuş galiba sorun...
  8. M

Yok hocam şimdi ben eski oynadığım modları ekleyip gireyim dedim fakat sürekli bunu veriyor ve acayip uzn süre bekletiyor bu ekran gelene kadar.Install desem de gene veriyor bu hatayı.
  9. M

Evet hocam bir kere modsuz giriş yaparken çok uzun sürdü fakat 2. girişimde gene eskisi kadar olmasa da 1 dakika içerisinde girdi.O da güncellemeden kaynaklıdır diye tahmin ediyorum.
  10. M

Evet steam üzerinden oynuyorum.O zaman ben bir defa daha modsuz girmeyi deneyeyim.Olmadı dosya doğrularım o da olmazsa galiba sorunun sebebi gelen güncelleme diye düşünüyorum.
  11. M

Uzun zamandır oynamıyordum.Tekrar oynamak için girdim ve tek oyunculu oyna dedim fakat açılması yaklaşık 20 dakika sürdü ve battleye launcher indirmemi falan istedi.İnstall diyip kurup tekrar oyuna giriş yaptım fakat tekrar aynı pencere açıldı.Bu sefer modları çıkarıp açmaya çalıştım.Bu sefer 20...
  12. M

Bannerlord Mod Hatası

Oyun klasörüne gittim ve bin klasöründeki Win64_Shipping_Client dosyasına girip BattlEye klasürünü sildim fakat olmadı.
  13. M

Bannerlord Mod Hatası

Şimdi yaptım.Ünlem işaretleri gitti ama bu seferde şu hatayı veriyor gene.
  14. M

Bannerlord Mod Hatası

MerhabaArkadaşlar, Modları kurdum ve sıralamasını yapıp giriş yaptım ancak oyun hata veriyor.Sonra mod launcher yükleyip baktığımda harmony modunu görmediğini fark ettim. Nasıl Düzeltebilirim?
  15. M

Leo Kasa Harddisk Takma Yerini Bulamadım

Tamam hocam sağolun.Bu hafta harddiski alıp deneyeceğim.
Geri