Mesandro kullanıcısının son içeriği

1. M

Vencord Virüs Müdür ?

Vencord virüs müdür ınstaller clienttede installerdada enaz 1 tane şey buluyor aşşağıya githubını bıraksam yazılımdan anlayan kişiler konuya açıklık getirebilir mi? https://github.com/Vendicated/Vencord
  2. M

60.000 TL ve üstü 80 - 100K Arası PC Tavsiye

anladım zaten örnek verdim o zaman dlss gibi teknolojileri bulunan nvidia yı tekrar tercih etmenizi söylemek isterim fps bakımından olsada zaten bu bilgisayarla valorant gibi oyunlarda 1000+fps alırsınız diye tahmin ediyorum ancak zaten ekran hzniz gib konularda bulunmakta fps o kadarda önemli...
  3. M

60.000 TL ve üstü 80 - 100K Arası PC Tavsiye

amd tercihinizi anlamadım genellikle kullanıcağınız bir program olursa amd yerine nvidia ve intel daha kullanışlı oluyor isterseniz bu şekilde toplayın 1715176975 program bakımından daha iyi oluyor nvdianın kullanışlı programları bulunmakta anladığım kadarıyla zaten böyle bi fiyata bilgisayar...
  4. M

İphone 12 Instagram Amblemi Beyaza Dönmesi.

reis galiba beyaz moda alışman gerekicek bildiğim kadarıyla
  5. M

Soru 10K-15K Arası Telefon Önerisi

Merhabalar ben 10k-15k arası telefon arıyorum çok karşılaştırma yaptım güzel bir telefon almak istiyorum yani şu anda kullandığım Galaxy A21S gibi zamanında 3k fiyata almıştım şu anda 10k'dan satılıyor genellikle bilgisayardan oyun oynarım ama telefondanda arada oyun oynamak istiyorum böyle çok...
  6. M

Clownfish Kulaklık Problemi

o sırada forumdaki botlar :d
  7. M

Arkadaşlar 43 kişi okumuş lütfen cevaplayın
  8. M

İyi günler uzun süredir clownfish adlı uygulamayı kullanıyorum ancak bu programı sadece kulaklıksız kullanabiliyorum kulaklığım JBL tune 510bt bluetoothla çalışıyor ve kulaklıktan sesim program kapalıymış gibi çıkıyor ancak program açık yardımcı olursanız çok sevinirim
  9. M

Dc / Problemi

Discordda bota komut yazmak için /örnek gibi bişey yazıyorum ama komudum sohbet olarak gidiyo yani bot algılamıyo
  10. M

8.000-10.000 TL 10K PC Yükseltme

Beyler iyi günler, Bi arkadaş var pcsini yükseltmek istiyo ben sinir oldum adama paröçaları soruyom ekrna kartını işlemciyi söylüyo sadece siz yazarsanız mutlu olurum dc:aworchy (dcnin yeni özelliğiyle #e gerek yok sölim dedim)
  11. M

Bütçem 350Tl Beni 6Ay Götürücek Bir Fare Arıyorum

ikinci eller pis oluyo en son aldığımın içinden kulak pisliği çıktı
  12. M

hocam özel yazılımı var mı ? (çok önemli değil dpı ını ayarlamak için falan)
  13. M

Soru Monitörümü Satsam Ne Kadar Eder

2,5k-3,5k 1690882553 3,5 alıcak birilerini tanımıyorum : D
  14. M

bütçem 350tl beni 6ay götürücek bir fare arıyorum bütçeden max 50tl yükselebilirim çoğunluk fps oyunları kablosuz mouse istiyorum şimdiden sağolun iyi günler
  15. M

Yardım Fivem Roleplay Için Discord Sunucusu Template Önerisi

hocam hepsi ingilizce türkçe bulamıyorum ondan sormuştum zaten
Geri