Metee kullanıcısının son içeriği

1. M

Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Az önce razer blackshark v2 pro sipariş verdim 3 iş günü sonra gelir büyük ihtimal
  2. M

Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Kablosuz bir oyuncu kulaklığı alacağım önerebileceğiniz bir kulaklık var mı? max 5000tl
  3. M

PC Çökme Sorunu

? ?
  4. M

PC Çökme Sorunu

yeni bir bilgisayar aldım daha 1 hafta ya oldu ya olmadı yani, oyun oynarken bir anda klavye mouse ışıkları sönüyor bilgisayardan usb çıkma sesi geliyor 5sn sonra ekran donuyor. bu sorunu aynı oyunda 2 kere yaşadım oynadığım oyun zaten bu aralar oyundan atma sorunları ile meşhur bir oyun sizce...
  5. M

Ekran Kartı 8 Pin

Boşta kalan 8 pine bir şey yapmama gerek var mı
  6. M

Ekran Kartı 8 Pin

Ekran kartında 8 pin girişi var ama ekran kartına takılacak kabloda (6+2) + (6+2) var hangisini takmam lazım herhangi birini taksam fark ediyor mu?
  7. M

Ölü Pixel

ölü pixel çok yaygın bir sorun galiba bende iade etmeyi düşünmüyorum ama büyür diye korkuyorum büyümüyor değil mi
  8. M

Ölü Pixel

3 Gün önce monitör sipariş vermiştim bugün geldi ve ölü pixel testi yaptım 1 tane ölü pixel çıktı sizce iade etmeli miyim? monitörün yorumlarında çoğu kişide çıkmış ve iade etmemiş ve bu ölü pixel sizce büyür mü bazı forumlarda büyür falan demişler bir bilene sormak istedim
  9. M

Soru Alınır Mı?

Linklerini atar mısın
  10. M

Soru Alınır Mı?

Hocam rk61 çok pahalı
  11. M

Soru Alınır Mı?

Klavye + mause toplam bütçe 2200
  12. M

Soru Alınır Mı?

https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-gamepower-ogre-rgb-kablolu-blue-switch-mekanik-oyuncu-fiyati,1461724850.html Bu nasıl peki
  13. M

Soru Alınır Mı?

Bir tane Klavye ve mause beğendim sizce fiyatına göre nasıl alınır mı https://www.hepsiburada.com/pusat-k3-pro-rgb-mekanik-trke-kablolu-oyuncu-klavyesi-p-HBV00000YA59O?magaza=Monster+Notebook&url_src=and-product-detail...
  14. M

Öneri 800 TL Civarı Mause Önerisi

Hocam link atabilir misiniz
  15. M

Öneri 800 TL Civarı Mause Önerisi

Mause a bütçem 800 TL civarı, güzel bir mause önerir misiniz
Geri