Metehankr28 kullanıcısının son içeriği

1. M

Laptopumun Sıcaklık Değerleri Nasıl?

Merhaba hocamlar laptopumu 2. El olarak aldım ve 3 yıllık laptop hiç bakıma götürülmemişti bakımını ve termal macunu yenilettim ekran kartım serin çalışıyor ama işlemci baya ısınıyor 95 dereceler çıkıyor oyundayken sebebi nedir sizce? İşlemci: İ7 9750H Ekran Kartı: Rtx 2060 6 Gb 1710160857...
  2. M

İphone Cihazım Kayboldu Nasıl Bulucam?

Merhaba arkadaşlar iphone cihazımı bugün cebimden habersiz şekilde düşürdüm kaybettim ve akşam fark ettim bindiğim otobüslere sordum yok bulamadım iphonu bul açık mı bilmiyorum polise veya başka bulabileceğim yöntem yok mu birisi aldıysa vermez diye düşünüyorum pahalı bir telefon şuanda nasıl...
  3. M

Çocuklar Duymasın Hüseyin Abim Psv Eindhoven Hastalığına Yakalanmış Hangi Bölümdür?

Öldü kanka bugün tır çarpmış adama show haberde gördüm bende üzüldüm
  4. M

Bios Güncellemesini Nasıl Yapıcam?

Bu yeni nesil bios benimkiyle aynı değil baktım zaten bunlara
  5. M

Bios Güncellemesini Nasıl Yapıcam?

Merhaba arkadaşlar 2. El laptop aldım yabancı marka ve biosu american setup ultily 2019 biosu baya eski 2023 bios güncellemesi gelmiş indirdim flasha attım ufeiye biçimlendirdim ama biosta Q flash çıkmıyor update yapamadım nasıl güncellicem bilmiyorum cyperpower pcmarka amerikan markası...
  6. M

Laptopta Termal Macun Değiştirme

evet var ama ram yükseltme var termal macun değişimini bulamadım bakıcam
  7. M

Ac Origins Vs Odyssey

Kral son konuma bakar mısın yardım lazım
  8. M

PC Yavaş Açiliyor

Konuma bakar mısın hocam
  9. M

Laptopta Termal Macun Değiştirme

Merhaba arkadaşlar laptopta termal macun nasıl yenilenir cyberpower markasının laptopu var kasayı açtım ama termal macunu nasıl yenilicem bilmiyorum fotoğraf atıcam yardımcı olursanız sevinirim hangi yeri çıkarmam lazım çizerseniz oma göre termal macun alınca sürücem çıkaramadım fanları bir...
  10. M

Laptop Fan Temizliğini Nasıl Yapıcam?

Dıştan temizledim oyundayken 94 dereceye çıkıyor sistem özellikleri i7 9750h rtx2060 16 gb ram sence normal mi? Aldığım kişi 3 yıldır bakım yapmamış termal macunu yenilenmesi lazım mıdır kral? 1709422192 Gta v very high en yüksekte 97 cpu sıcaklığı normal mi sizce?
  11. M

Benim fan yeri çıkmıyor bu videoya baktım farklı fanlar
  12. M

bilmiyordum forumda yeniyim öyle yaparım reis

bilmiyordum forumda yeniyim öyle yaparım reis
  13. M

Reis son attığım konuya bakıp yardımcı olur musun

Reis son attığım konuya bakıp yardımcı olur musun
  14. M

Merhaba 2. El laptop aldım oyundayken gpu sıcaklığı 94 dereceye çıkıyor ve laptop aşırı ısınıyor fanlarda sesli çalışıyor 3 senedir temizlenmemiş fanlarda toz var cyberpower marka laptop ama fanları çıkaramadım evde kendim temizliyebilir miyim yoksa bilgisayarcıya mı götüreyim nasıl yapıcağımı...
  15. M

Oyun Önerir Misiniz?

Merhaba arkadaşlar sizden oyun önerisi istiyorum mutlaka oynaman gerekli dediğiniz fps hikaye fark etmez güzel oyunları önerirseniz bilindik oyunlar gibi şuanlık gta v valorant rdr2 oynuyorum bunlar dışında ne oynarsam zevk verir? Önerileriniz söyleyin oynamak istiyorum teşşekürler
Geri