Mev1oz kullanıcısının son içeriği

1. Mev1oz

Topraklamasız Köy Evinde Akım Korumalı Priz Laptopu Korur Mu ?

Merhaba arkadaşlar. Ara sıra köye gidip 1-2 ay kaldığım için bir tane laptop aldım fakat köyde topraklama hattı yok. Akım korumalı veya şu şalterli üçlü prizler benim cihazımı korur mu ?
  2. Mev1oz

Öneri Max 600Tl Gaming Klavye Önerisi

https://www.trendyol.com/sarftech/t60-siyah-mavi-switch-rgb-klavye-kablolu-gaming-oyuncu-klavyesi-p-379328133?boutiqueId=61&merchantId=678200&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true
  3. Mev1oz

Hepsiburada Şimdi Al Sonra Öde Uygulaması Nasıl?

Anladım hocam teşekkürler
  4. Mev1oz

Peki siz kullandınız mı hiç ? Kullandıysanız memnun kaldınız mı sistemden ?
  5. Mev1oz

Merhaba arkadaşlar. Dün 8 GB ram aldım ama bir 8 GB daha ram almam gerekiyor fakat bütçem yok. Hepsiburada şimdi al sonra öde ile alsam sıkıntı çıkar mı ? Kullanan var mı aranızda ?
  6. Mev1oz

Bakım Yapılmış (Termal Pedleri Ve Macunu Değişmiş) Kart Alınır Mı ?

Hocam Bolu gibi küçük bir yerde yaşıyorum. Takas yoluyla almak istediğim için olmuyor maalesef.
  7. Mev1oz

Teşekkürler hocam o halde mevcut karttan devam edeyim
  8. Mev1oz

Soru Easycep Güvenir Mi?

Sitede sıkıntı yok diye biliyorum fakat hiç alışveriş veya satış yapmadım.
  9. Mev1oz

FPS olarak daha önde olduğu için geçeyim demiştim de wattman hatası korkuttu beni
  10. Mev1oz

Pes 2020 Güzel Mi Arkadaşlar Tavsiye Eder Misiniz?

Pes 20'de 60 saatim var. Oynanabilecek düzeyde en azından ama fırsat varsa FIFA'ya geçebilirsin. Bende yıllarca pes oynadım FIFAya da önyargılı baktım ama hakikatten güzel.
  11. Mev1oz

Öneri Depolama Tavsiyeniz Varmı

Hocam harddisk dersen seagate barracuda alabilirsin ama bence M2 slotu varsa M2 ssdlere bak. 1674798586...
  12. Mev1oz

Merhaba arkadaşlar. Model yükseltmek için elimdeki 2060'ı MSI Mech 5700 xt ile takaslayacağım. Alacağım abi güvenilir bir abi, önceden de ticaret yapmıştık fakat elindeki kartın içi açılıp bakım yapılmış. Sizce alinir mı ?
  13. Mev1oz

Laptop açılmıyor

Bastım hocam değişiklik yok
  14. Mev1oz

Laptop açılmıyor

Laptop açılmıyor şu uyarıyı veriyor. Yardımcı olabilir misiniz ?
  15. Mev1oz

Bilgisayarım Oyundayken Kendi Kendine Kapanıyor

Aynı sorun bende de olmuştu. Mümkünse fiş değiştirip tekrar deneyin. Ondan sonra psudan veya başka bir sorundan kaynaklandığını anlarsınız.
Geri