Minterowow kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Ryzen 5 5600 Ile A320M Uyumlu Mudur ?

Ryzen 5 5500'e sahibim ve 5500 için teklif geldi, bütçemin olması sebebiyle 5600'e geçmeyi düşündüm, ancak anakart Asus Prime A320M-A, AMD 3. Nesil için hazır yazıyordu kutunun üzerinde, 2 yeni bios update var henüz güncellemedim, güncellemezsem veya güncellesem bile uyumsuzluk sorunu çıkar mı...
  2. M

Yardım A320M-A Ile Ryzen 5 5600 Uyumlu Çalışır Mı ?

Hocam incelediniz mi acaba uyumlu mudur ?
  3. M

https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/prime/prime-a320m-a/helpdesk_bios?model2Name=PRIME-A320M-A BIOS 6042 sürümü var şu anda, 6210 sürümüne güncelleyecegim, 5600 ile sürüm uyumlu mudur acaba ? Ve notlarda güncellemeden önce yedek alın gibi şeyler demişler konuyla pek alakam...
  4. M

Öneri Steelseries Mouse Onerisi

Sensei Ten kullandım 2 yıl müthiş bir mouse, ardından geçen hafta sensei ten'i abime verdim konfor bakımından daha iyi olan ancak alt segment olan Steelseries Prime'a geçtim her iki mouse ile deneyimim müthiş
  5. M

Monitör Tavsiyesi

Dostum ikisi arasında kalıcak olsam Lenovo'yu tercih ederdim, hem renk konusunda hem de ghosting sorunu olmaması sebebiyle Lenovo tercihim olur bu fiyatlarda
  6. M

Ryzen 5 5500'e sahibim ve 5500 için teklif geldi, bütçemin olması sebebiyle 5600'e geçmeyi düşündüm, ancak anakart Asus Prime A320M-A, AMD 3. Nesil için hazır yazıyordu kutunun üzerinde, 2 yeni bios update var henüz güncellemedim, güncellemezsem veya güncellesem bile uyumsuzluk sorunu çıkar mı...
  7. M

I5 14400F Ve RTX 2060

Bilgisayarınızı satıp üstüne koyup hazır sistem bekleyebilirsiniz ancak riskli istediğiniz fiyatta hazır sistem yakalamak zor olabilir, malum bir de üstüne fiyatlar yerinde durmuyor, riskli olabilir ancak sonunda aldığınız riske de değebilir.
  8. M

35.000-45.000 TL Laptop Tavsiyesi Gerekiyor

İyi akşamlar, laptop hem oyun amaçlı hem de mühendislik programları için kullanılacak. Elimde uzun araştırmalar ve elemeler sonucu iki laptop var, sizin 40k TL bütçeniz olsa ve bu iki laptop arasında kalsanız hangisini tercih ederdiniz ? (Başka laptop önerilerine de açığım). Bir yanda güç...
  9. M

Xiaomi Animasyon Sorunu

Herkese iyi akşamlar öncelikle, elimdeki model Xiaomi Redmi Note 12 6/128 versiyonu. Ekte bulunan videolarda belirtmeye çalıştığım gibi uygulamalara giriş ve çıkış animasyonları diğer Xiaomi telefonlar gibi değil, bu sorun ilk aldığımda yoktu, hangi sürüm güncellemesiydi hatırlamıyorum...
  10. M

Bios Update

Herkese iyi akşamlar, bir konuda yardım isteyecektim, yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler. Anakartım : Asus A320M-A PRO (https://www.asus.com/tr/motherboards-components/motherboards/prime/prime-a320m-a/helpdesk_bios?model2Name=PRIME-A320M-A) İşlemcim : Ryzen 5 5500 Bilgisayarı...
  11. M

Fps Dropları

Ekran kartı en güncel sürümde, teşekkür ederim açtığınız için.
  12. M

Fps Dropları

OCCT uygulamasından en yakın zamanda test yapıcam, onun dışında ısındığını sanmıyorum işlemci Max 65(Valorant ve BF1), ekran kartı Max 60 görüyor(Furmark testinde), PC peteksiz soğuk odada çalışıyor, ısı problemleri olduğunu sanmıyorum ama en yakın tarihte OCCT ile tüm ısı testlerini yapacağım...
  13. M

Fps Dropları

PC Özelliklerim : Ryzen 5 5500 RX 6600 16GB RAM 512 M2 SSD Nisan ayında alındı. Öncelikle herkese selamlar bilgisayarımı Nisan ayından bu yana kullanıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım, geçen ay m2 ssd yetmemesi sebebiyle 500 gb sata ssd aldım ve bilgisayarıma taktım, taktıktan sonra...
Geri