morphcn kullanıcısının son içeriği

1. M

Anakart Önerisi

Teşekkürler
  2. M

Anakart Önerisi

Sistemimin diğer donanımlarına uyumlu mudur?
  3. M

Anakart Önerisi

Merhabalar, iyi forumlar. Ben aşağıda bıraktığım m2 ssd yi alacaktım fakat sanırım anakartım m2 ssd desteklemiyor. Sistemime uygun anakart önerisi yapabilir misiniz? Samsung 970 EVO Plus NVMe M.2, 500 GB SSD, 3.500 MB/sn Okuma, 3.300 MB/sn Yazma , MZ-V7S500BW Sistemim SANDISK 480GB SSD Plus...
  4. M

Kasa Fanı Ve İşlemci Soğutucu Önerisi

Öneri için teşekkür ederim.
  5. M

Yakın zamanda temizliğe götüreceğim. Macun değişimi sağlayacağız. Ekran kartınınkini de değiştirmeli miyiz? Ekran kartının garantisi artık yok ve zaman zaman ısınıyor.
  6. M

Arka planda birden fazla sekme ya da pencere açık olunca kasam nadir de olsa ısınıyor. Bunun sebebi fanlar olabilir mi? Bu arada öneriniz için teşekkürler.
  7. M

Merhabalar, iyi forumlar. Kasamın 2 fanı bozuk, önerebileceğiniz 12cm fan var mı? Ek olarak işlemcimin üzerine soğutucu almak istiyorum. Bunun içinde öneri sağlayabilir misiniz? Sistemim SANDISK 480GB SSD Plus SATA 3.0 2.5" SSD (535MB Okuma / 445MB Yazma) HYPERX Fury 8GB Siyah 3200MHz CL16...
  8. M

Powerli-Powersiz Kasa Önerisi

öneri için teşekkür ederim.
  9. M

öneri için teşekkürler
  10. M

öneri için teşekkürler
  11. M

Merhabalar, iyi forumlar herkese. 3-5k arası kasa önerisi yapabilir misiniz? benim şuanki kasamda '' POWER BOOST STALLION WHITE 500W 80+ 120mm Fanlı PSU '' mevcut. 4 yıllık sistemim var. TEKNOZONE sistemini almıştım hazır sistem. Şuan kasamın 2 fanı bozuk sesli bir şekilde çalışıyor ve rahatsız...
  12. M

3D Printer Önerisi

up
Geri