msiarmor06 kullanıcısının son içeriği

1. msiarmor06

Çözüldü Koltuk Önerisi (2Ağustos 2022)

Ben de araştırdıklarımda bunu beğenmiştim fiyat açısından da en iyisi bu gibi duruyor teşekkür ederim
  2. msiarmor06

Çözüldü Koltuk Önerisi (2Ağustos 2022)

Herkese selam 3000₺'ye kadar kaliteli kafamı dayayabileceğim oyuncu koltuğu arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  3. msiarmor06

400 TL bütçeye kadar gaming kulaklık önerisi

Selamlar arkadaşlar, 400₺'lik fiyat performans oyuncu kulaklığı arıyorum. 400₺'yi aşmak istemiyorum. Birkaç tane buldum: https://www.teknosa.com/hp-pavilion-gaming-600-gaming-headset-4bx33aa-p-125088199 mesela şunu tavsiye eder misiniz ya da başka bir öneriniz var mı
  4. msiarmor06

Max 5 herşey dahil

1050 ti ülkemizde fiyat performans açısından en çok satan karttır diyebilirim. Birçok oyunu oynatır. Ets için yüksek ayarlarda rahatlıkla oynayacağını söyleyebilirim. Aynı şekilde GTA'da da orta-düşük ayarlarda gayet güzel performans alabilirsin, internette benchmark testleri ile ilgili bir sürü...
  5. msiarmor06

Max 5 herşey dahil

https://www.gaming.gen.tr/urun/47795/blade-1050ti-amd-ryzen-5-1600-af-asus-cerberus-gtx-1050ti-8gb-ram-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/ Hocam sistem olarak bunu önerebilirim. Fakat monitör için biraz daha çıkman gerekiyor. Eğer klavye ve mouse yoksa onları toplam 200₺'ye bile hallederiz.
  6. msiarmor06

Hangi msı masaüstü

Bu konuda akşam bu mesajı düzenleyerek sana bir öneride bulunacağım fakat Uğur Bey gördüğünde en güzel sistemi size tavsiye edecektir
  7. msiarmor06

Hangi msı masaüstü

Sizin toplama bilgisayar endişenizi anlıyorum fakat toplama sistemden de korkmanıza gerek yok çünkü garantiler parça üzerinden olmakla birlikte bir sorun çıktığında iyi yerlerden alırsanız -ki yüksek bütçeniz var gibi gözüküyor vatan gibi bir yerden toplamınızı öneririm- bir sıkıntı çıkmaz. Ha...
  8. msiarmor06

masaüstü pc'de dahili grafik kartı

İşlemci ekran kartı derken demek istediğini anlamadım lakin çift ekran kartlı laptoplardan kullanıyorsan uygulamaya sağ tık yapıp "Grafik işlemci ile çalıştır" a tıkla ve daha sonrasında oradan kullanmak istediğin grafik kartını seç. Bunu kastetmiyorsan ne demek istediğini anlamadım dostum.
Geri