nadiucar kullanıcısının son içeriği

1. N

Aşırı Derecede Sinirlendim

Hocam benim dün sabah geldi kontrol ettim bir sıkıntı yoktu bugun montajını bir arkadaşımla yapacağız seni ilerleyen saatlerde bilgilendiririm. Hayırlı olsun bu arada problem neymiş peki
  2. N

1000.Tl Ve 1500 Kadsr Fp Mekanik Klavye

Kanka 2. Elde olur benim için önerir misin
  3. N

Yok hocam cuma sipraiş geçtim ben yani aslında perşembeyi cumaya bağlayan gece 1 de yarın gelir diye düşünüyorum eğer bir sorunla karşılaşırsam yazarım burayada ama umarım yaşamam 1711901355 Aslında avrupa yakasında oturmasam şahsi arabam olsa mağazadan direk almak isterdim ama maalesef yok...
  4. N

dostum geri dönüş alabildinmi
  5. N

60.000 TL ve üstü 160000 Tl'ye Sistem Toplama

D @egecabbar güvenebilirsin hocam söylediklerini dikkate almanı tavsiye ederim benimde setupımı o yaptı gelmeden daha kasa memnun kaldım öyle söyliyim 👍🏻
  6. N

Soru Klavye,Mouse,Kulaklık Önerisi

Evet evet valla sistemi aynı senin dediğin gibi aldım monitörüde öyle keza şimdi dış donanımdayım işte inşallah onuda halledeyim rahat rahat oynayacağım. Çok teşekkür ederim
  7. N

Tamamdır çok teşekkür ederim bu süreçte emeklerin ve sabrın için seni biraz yordum 😁
  8. N

3.5 mm jack girişiyle çalışıyor kulaklık sanırım benim aldığım pc de vardır değilmi? aldıktan sonra sorun yaşamam teşekkürler 🙏
  9. N

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı sahurlar diliyorum ben 2 gün önce bilgisayar aldım gelmesini bekliyorum fakat o süreçte klavye mouse kulaklık gibi dış donanımları almak istiyorum çok bir bütçem yok mouse deneyerek alacağım 2000-2500 tl gibi bir bütçem var 3 tane dış donanım için mouse...
  10. N

Çok teşekkür hocam seninkide hayırlı olsun. Gelince bilgilendiririm bende Fakat dediğim gibi ben çok araştırma yaptım %90 gamegarajdan memnun olduğu kanısına vardım dediğim gibi sizinki şanssızlık sorunu en kısa sürede çözerler destek konusunda yanlız bırakmıyorlar malının arkasındalar
  11. N

Funmarkta Ekran Kartım 10 Dakika Içerisinde 85 Derece Görüyor?

Tozlanmış olabilir mi? Fanlar yeteri güçte dönmüyor olabilir mi?
  12. N

@egecabbar baksın bilgili birisi bende dün sipariş verdim benzer özelliklere sahip bir kasa bende aynı sorunu yaşarsam bilgilendiririm ama anladığım kadarıyla biraz şans işi
  13. N

Sistem özellikleri nelerdir?
  14. N

26.000-30.000 TL Hazır Sistem Için Soru

yani pek anlayamadım ama aldığımda olmadı tekrardan yardım için yazarım ben kule tipi soğutucuyu şimdiden alayım 2-3 ay sonra uğraşmam diye düşünüyorum teşekkür ederim çok yardımcı oldun gelince fotoğraflarını paylaşacağım inşallah
Geri