Nandor kullanıcısının son içeriği

1. Nandor

Red Dead Redemtion 2 Fps Düşüklüğü

Grafik ayarlarında aşağıya doğru inerseniz Graphic Api ayarı var. Onu bir vulkan dan directx12 ye alıp deneyebilir misiniz bir değişiklik olacak mı?
  2. Nandor

Önemli Foruma Özel Yeni Ürün Belirleme Konusu

1 TB M2 SSD Kule Tipi Soğutucu
  3. Nandor

Gigabyte RTX 3090 Aorus Xtreme Furmark Testinde Ve Call Of Duty®: Wwii De 85 Dereceye Çıkıyor

Bende alayım bari ufak bir tüp :D Fan hızı nasıl hala fulldemi yavaşladı mi biraz.
  4. Nandor

Soru İşlemci Nasıl Test Edilir?

Teşekkür ederim Teşekkür ederim. İksisinide yapıp eklerim.
  5. Nandor

Soru İşlemci Nasıl Test Edilir?

Merhaba işlemciyi yukselttigim için eski işlemcim Ryzen 2200g yi satacağım. Sistemden çıkarmadan önce testleri yapmak istiyorum ki tekrar test için sök tak yapmayayım. Hangi testleri yapmalıyım ?
  6. Nandor

Önemli Duyuru Bomba 4: PCH Forum'a Özel Gen4 M2 SSD 799, 16Gb Ram 799 TL Olacak

Gen4 yüksek hızlı m2 için çok güzel fiyat. 1 tb düşük hızlı başka bir seçenek olsaydı keşke. Artık bir sonrakini bekliyeceğiz bizde.
  7. Nandor

Yardım Ekrandaki Bu Yazı Nedir?

2 farkli ram kitiniz varmış, ikisininde XMP profilleri farklı birlikte düzgün çalışacaklarını düşünmüyorum.Aynı marka model kitler bile birlikte düzgün çalışmayabiliyor.
  8. Nandor

Trendyol Trustgpu Satıcısı Güvenilir Değil

Trendyol üzerinden TRUSTGPU satıcısından 2 adet Phanteks fan aldım.(Kasamda 2 adet bu fanlardan var, stok fanlar) 4 gündür gelmesini bekliyordum. Bugün teslim ettiler ve paketten 2 adet Frisby marka fan çıktı. Satıcıyla iletişime geçtim, beğenmediyseniz iade edebilirsiniz dediler. Bilerek ve...
  9. Nandor

Redditteki arkadaşın kartı uefi desteklemiyormuş. Başka kart takıp CSM e almış.Sonra tekrar eski kartını takmış.Biosa da giremiyormuş ama o arkadaş. MSI yeni bios sürümünde CSM i otomatik devredışı yaptığı için update yapınca sorun yaşamış. Bende başka birşey kalmadı valla hocam. Patladık yine.
  10. Nandor

GPU-Z yoksa indirip ekran görüntüsünü atabilirmisiniz. Ekran kartlarının biosun UEFI desteklemesi gerekiyormuş, hergün yeni birşey görüyoruz. Resimde AMD Logosunun altında UEFI desteği varsa tikli oluyor.
  11. Nandor

Sizinle birebir aynı sorunu yaşayan biri olmuş redditte. Bios ekranınızda Secureboot ve CSM ayarlarının olduğu yerin bir fotoğrafını atabilir misiniz. Linkide ekliyorum reddit Bios listesinde o sürümü göremedimde o yüzden sordum. Beta sürüm falan mı diye.
  12. Nandor

Bios u nereden indirip güncellediniz? Birde Tomahawk MAX ve Tomahawk MAX II modeli var, tam olarak hangisi.
  13. Nandor

TPM ayarı MSI Biosda "Settings\Security\Trusted Computing" altında. Security Device Support u enable yapın. Altında da AMD CPU fTPM seçili olması lazım zaten. Windows a boot edebildiniz mi ?
  14. Nandor

Windows kurulumu yapılırken BIOS/Legacy modda kurulum yapıldıysa UEFI e alırsanız boot edemez. Ondan dolayı olabilir. UEFI ve BIOS un partition düzeni farklı.Tekrar BIOS/Legacy yapıp deneyin isterseniz.
  15. Nandor

Anakartim Bu Rami Desteklermi̇ ?

MSI B450 Bellek Listesi ' ne bakınca uyumlu ramlar arasında yok. Ama bu çalışmıyacağı anlama gelmiyor. Test edilmemiş olabilir. Benimde ram kitim uyumluluk listesinde yok ama çalışıyor. Aynı anakart ve ryzen 5000 serisi ile kullanan var mı ona bakabilirsiniz emin olmak için.
Geri