Neleda kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım Bilgisayar Biosa Girmiyor ?

Selamlar birkaç hafta önce aldığım bilgisayarımda Armory Crate uygulamasından fan ve rgb kısımları çalışıyordu. Oradan istediğim gibi rgb ve fan ayarı yapabiliyordum. Sonra ne olduysa önce monitör geç açılmaya başladı standbye moduna alıyordu displayport kablosu değiştirdim. Sorun çözüldü sanki...
  2. N

Öneri PC De Blouetooth Yok Kablolu Gamepad Önerir Misiniz?

https://www.hepsiburada.com/dark-bluetooth-5-3-usb-adaptor-dk-ac-btu53-p-HBCV000040P2RZ?magaza=Hepsiburada
  3. N

Öneri Monitör Önerisi

Kanka valla korkuyorum işte sıkıntılı gelir iade kabul etmezler 14 gün iade hakkını kullandırmazlar üstüne tükeciti hakem heyeti vb ugrasmak istemiyorum. Ne diyorsunuz vatan mı gaming gen mi ? Bu arada gaming gen dell yetkili satıcısı ve alacağım monitör dell marka.
  4. N

7500F Soğutucu Önerisi

06.15 te sorunun cevabını görebilirsin hayır kapatmaz.
  5. N

7500F Soğutucu Önerisi

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-thermalright-peerless-assassin-120-se-argb-fiyati,277759349.html
  6. N

Öneri Monitör Önerisi

hocam G2724d modelini alacağım vatanbilgisayardan mı gaming.gen.trden mi almalıyım ? Servis konusunda olaki sıkıntı çıktı hangisi daha iyi ?
  7. N

Soru Dc Df240 Mm Sıvı Soğutma Hakkında ?

Selam. Asus prime x670-p csm anakartlı sistem alacağım. Hazir sistem oldugundan kuke tipi hava sogutmali sogutucu seceneklerde yok bir sure idare edecek birseyler almam gerekiyor. Bu 240mm oldugundan tercih ettim en ucuza bu secenek vardi sorum şu asagiya sitesini atacagim kurulumda 5v 3pinlik...
  8. N

Öneri Anakart Tavsiye

kanka düşürmüşler yine fiyatını :D
  9. N

Öneri Anakart Tavsiye

Pcie x1 slotu için wifi blutooth kart önerir misin ?
  10. N

Öneri Anakart Tavsiye

X670 e wifi kart takabikir miyim pcie x1 yuvalarina ?
  11. N

Öneri Anakart Tavsiye

Uyanmislar x670 fiyatini 6k arttirmislar ya cok uzucu knk millet kapti ucuzda
  12. N

Öneri Anakart Tavsiye

Biostari diyon demi knk
  13. N

Öneri Anakart Tavsiye

10 dk once stokta vardi suan yine yok. Site kaynakli sorun galiba epostayla sordugumda stokta yok yakin zamanda gelmeyecek dedilerdi. Duzenleme : stoklara gelmis fiyati guncellemisler +6000 tl o kadarda verilmez aga
  14. N

Öneri Anakart Tavsiye

Asus prime x670p csm mi asus prime b650m-a wifi ii mi alayim
  15. N

Öneri Anakart Tavsiye

Tesekkurler peki sizce hangi anakarti tercih etmeliyim ? Wifi olanlarda bluetooth da mevcut oluyor degil mi ?
Geri