NNanya kullanıcısının son içeriği

1. N

Ekran Kartı Yetersizliği

Daha öncesinde OCCT ve başka programlarla da testler yaptım ekran kartım yük altında 70 derece civarında işlemcim de aynı şekilde çalışıyor sıcaklıkla ilgili bir problemin olduğunu düşünmüyorum. Direk ekran kartı olarak açmamın sebebi ekte gönderdiğim ekran görüntüsünde diğer parçalarım ortalama...
  2. N

Ekran Kartı Yetersizliği

Merhabalar, sistem özelliklerim : Anakart MSI B450 GAMING PLUS Ekran kartı MSI RTX 2070 GAMING 8G İşlemci AMD R5 5600 Ram Corsair vengeance 2x8 GB 3000 MHZ Ram Sistemim özellikle ekran kartına yük bindirilen oyunlarda izlediğim videolardan daha düşük fpsler veriyor bana, bunu uzun süre...
  3. N

Sürekli yeniden başlayan bilgisayar Kernel Power 41(63) hatası

İstanbul , Ankara gibi büyük bir şehirde yaşamıyorum bu yüzden etrafımdaki bilgisayar tamircilerine pek güvendiğimi söyleyemem sorunun psu da olduğuna emin miyiz maalesef deneme gibi bir şansım yok eğer sorunun psuda olduğuna kanaat getirirsek direk psu almam gerekebilir.
  4. N

Şu an çok sık şekilde kilitlenme yaşıyorum önce bilgisayar herhangi bir şey yapmama izin vermiyor sadece fare hareket ettirebiliyorum pencere açıp kapamayı bile yapamıyorum sonraında mavi ekran yiyorum %0 dan ilerlemeden mavi ekran kapanıyor sonrasında anakartdan vga hata ledi yanıyor ve hiçbir...
  5. N

Maalesef garanti süreleri dolmuş olması lazım hocam biraz önce mavi ekrandan sonra açtığımda bir süre sonra bilgisayardaki hiçbir işlemi yapamamaya başladım herhangi bir pencere açıp kapatmama bile izin vermiyordu bilgisayar sadece bişeylere tıklayabiliyordum en azından sorun kaynağının...
  6. N

Hocam biraz önce mavi ekran yedim % si ilerlemeden mavi ekran kapandı ama herhangi bir görüntü gelmeden bilgisayar o şekilde kaldı biraz bekledikten sonra resetledim şu an olay görüntüleyicisini açtım kernel power almışım tekrardan.
  7. N

Başlata yazmamı istediğiniz komut için geçit anahtarı istiyor hocam. Geri kalan kısmı şimdi uyguladım. Geçit anahtarı için yapabileceğimiz bir şey var mı yoksa bu şekilde sorun olup olmadığını anlamak için beklemede mi kalmalıyım.
  8. N

Formatı yaklaşık 2 gün önce atmıştım hocam. BIOS güncel gerçi şu an bir BIOS sürümü daha var ama betada olduğu için betada olmayan en yenisine güncellemiştim. Diğer parçalar içinde istediğiniz ve önerdiğiniz testleri hemen yapabilirim. Bir etkisi veya alakası var mı bilmiyorum hocam ama cpu...
  9. N

CCleaner yok hocam, evet bekliyorum dolmasını ama zaten çok sık bu hatayı mavi ekranla aldığım söylenemez hocam genelde direk kendi kapanıyor.
  10. N

Hocam minidump adında bir klasörüm yok maalesef windowsun içinde. Araştırdığım kadarıyla bu ayarlarda oluşması gerekiyor fakat öyle bir klasörüm yok.
  11. N

Kontrol ettim hocam tekrardan testi başlatıp ikisinde de 11.5 in altına inmedi
  12. N

Söylediğiniz testi yaptım değerleri okumaya çalıştım tam olarak anlayamadığım için buraya ss leri gönderiyorum. Herhangi bir kapanma veya sorun oluşmadı teşekkürler.
  13. N

Söylediğiniz şeyleri birazdan yapıp sonuçları paylaşacağım minidump adında bir klasör bulamadım biraz önce güç ayarlarından hızlı yeniden başlatmayı kapatmıştım sonrasında bir süre sonra bilgisayarımda hiçbir işlem yapamamaya başladım sadece fare imlecimi hareket ettirebiliyordum ve bilgisayar...
  14. N

Merhabalar, Bilgisayarımı 3 yıl önce almıştım neredeyse her gün kendini yeniden başlatıyor. Çoğu zaman direk yeniden başlıyor bazen mavi ekranla kapanıyor hatta oyunlarda direk oyunu kapattığını bile gördüm ve ne denediysem çözüm bulamadım sistemim aşağıdaki gibidir: HDD: WESTERNDIGITAL...
Geri