Noiryv kullanıcısının son içeriği

1. N

Öneri 2500Tl AMD Ryzen 5 7600 Sıvı Soğutma Önerisi

Hocam Reddit ve Youtube'da Galahad pump noise diye arattığımda çok fazla sorun yaşayan gördüm. LS520 nasıldır sizce?
  2. N

Bu modeli görmüştüm biraz araştırdım çok fazla sorun yaşayan insan var fanlarında, pompasında vs.
  3. N

Beyaz olmasını istiyorum açıkcası görünüş açısından. Arctic gayet iyi ama beyaz ürünleri yok galiba.
  4. N

4070 Ti̇ Için Psu Önerisi

Selamlar, yeni sistem topluyorum 4070 ti satın alacağım. PSU olarak RM850 düşünüyordum fakat 4000 serisinde giriş değişmiş sanırım ve 3 PCIE kablosu gerekiyormuş. 1-2 tane konu gördüm RM850'de 2 tane PCIE kablosu mevcutmuş. Dönüştürücü kullanılması da pek önerilmiyor galiba. Almışken ekran...
  5. N

40.000 TL Sadece Kasa Toplama

Hocam çok uğraştırdım sizi kusura bakmayın son olarak attığınız sıvı soğutucu am5 desteklemiyor galiba açıklamada göremedim. Başka önerebilir misiniz? Kasayı beyaz düşünüyorum hava akışı vs. iyi yorumlar vardı lancool 216'da.
  6. N

Windows 10 kullanırsam böyle bir sorun yaşamıyorum herhalde öyle anladım. W10'da Valorant secure boot açmayı istiyor mu peki bilginiz var mı?
  7. N

Secure boot tam olarak nedir hocam? Windows 10 kullanıcam sorun teşkil eder mi 11'de problem yaratıyor galiba. Ve sıvı soğutucu am5 destekli değil galiba.
  8. N

Soğutucu bulamadım beyaz sıvı soğutma arıyorum kasa ile uyumlu olması için siz önerebilir misiniz 2.5k civarı. Anakart olarak bunu almayı düşünüyorum testlerde daha iyi gibi diğer 650 modellerine göre. Nasıl sizce...
  9. N

Selamlar, Ryzen 5 7600 işlemci için sıvı soğutma arıyorum. Kasam Lian Li Lancool 216 beyaz olacak. Mümkünse sıvı soğutmanın beyaz olmasını tercih ederim kasa ile uyumlu olması için ama önceliğim soğutmasının başarılı olması. Bütçem 2.500 TL
  10. N

Hocam en son bu şekilde toparladım. Bu akşam satın almayı düşünüyorum. Şunu alsan daha iyi olur dediğiniz bir parça var mıdır attıklarım arasında https://www.sinerji.gen.tr/asus-prime-b650-plus-6400mhz-oc-rgb-m2-am5-ddr5-atx-anakart-p-44100?utm_campaign=akakce&v=1.36.3...
  11. N

Hocam bi kaç sorum olacak size kafamda netleştirmek adına. Anakart olarak Gigabyte B650M DS3H ile sizin önerdiğiniz anakart modeli arasında çok fark var mıdır aradaki fark değer mi? Attığınız ekran kartı modelleri arasında hangisini tavsiye edersiniz? Kasa ve psu olarak biraz bütçemi aşıyor ama...
  12. N

Selamlar, Sadece kasa için maks. 40.000 TL olacak şekilde toplamak istiyorum. Oyun ağırlıklı kullanıcam. 2k monitörüm var. Ekran kartı ve işlemciyi 4070ti ve ryzen 5 7600x olarak düşündüm fakat diğer parçalar hakkında hiç fikrim yok. Yardımlarınızı rica ederim.
  13. N

RTX 4070Ti Marka Önerisi

Hocam size zahmet bana da atabilir misiniz
  14. N

Öneri Masa Tavsiyesi

😁😁 Tamamdır hocam. En kötü kasayı koyacağım tarafın altına tam sığacak ölçüde kitaplık, çekmece tarzı bir şey koyabilirim işimi sağlamlaştırmak adına.
Geri