Nuiz kullanıcısının son içeriği

1. N

Soru Freesync Ve Mprt Farkları?

Senin düşüncen bu olabilir ama bana "mallık" olarak gelmiyor. Low'a çekeceğimden değil zaten gerek duymuyorum. Haftada 2-3 kez girdiğim oyun olsa ben de zaten 240 almazdım. Ha diyorsan çok oynuyorsun neden TN panel almadan Performansın dibini de gözümüzü yok ederek görmek istemem açıkçası...
  2. N

Bu monitörü alma sebebim 6 yıldır Samsung'un 4ms Curved monitörünü kullanıyordum değiştirme kararı aldım. Monitör alırken dikkat edeceğim 2 şey vardı 2K ve pivot. Bu monitör ise pivottan daha önemli 240Hz seçeneğini veriyordu ayrıca kendi bandındaki monitörlerdah bir hayli ucuz. Ben de pivottan...
  3. N

MPRT GtG farkını biliyorum ya firmaların büyük oyunu bozuldu 😁 MPRT'yi açınca bazı ayarlarım değişiyor. Ekran modu FPS'den canlı'ya düşüyor. Parlaklığı ayarlıyamıyorum. Kimse de alıp incelememiş ki lanet monitörü. 1687337018 Düşürüyor :( Hemde çook
  4. N

TWISTED MINDS 27 TM27DQI QHD 240Hz 1MS HDMI DP FREESYNC/GSYNC RGB NANO IPS GAMING MONİTÖR Yeni aldığım monitörün menü ayarlarında bu şekilde FreeSync ve MPRT var. FreeSync'ı açınca MPRT kapanıyor, MPRT'yi açınca FreeSync kapanıyor. FreeSync'ın ne işe yaradığını biliyorum G-Sync için açık...
  5. N

Soru Msi Güncel Bios Dosyası Hk.

Teşekkür ederim ben de Çin asıllı BIOS'u buldum ama güvenemiyorum nedense. İndirdim sanırım Pro kart içinde aynı BIOS Update ile aynı. Buldum teşekkürler.
  6. N

Ya Msi'ın site tasarımcıları mu unutmuş orada neden Çinde :D
  7. N

Monitör Önerisi

Hocam ilk monitör için Black smearing problemi olduğu söyleniyor. 2. monitör için markasını ilk defa duyuyorum alıp almamakta kararsızım. Düzgün bir inceleme videosuda yok.
  8. N

Fp Möni̇tör

Fazlasıyla hemde
  9. N

Elimde MSI'ın B660M-bomber-DDR4 anakartı var; Örnek anakart BIOS Update dosyasını MSI'ın kendi sitesinde bulamıyorum. Yardım edebilir misiniz? Teşekkür ederim.
  10. N

Yardım Windows 11 Kurulum Sırasında "Bu Bilgisayar Windows 11'I Çalıştıramaz" Hatası

RAM: Corsair 8 GB Vengeance LPX 3200 MHz CL16 DDR4. SSD: Samsung 500 GB 970 EVO Plus 3500 Yazma/3200 okuma. Ekran kartı: ASUS Dual GeForce RTX 2060 OC EVO 6 GB GDDR6. Anakart: ASUS ROG STRIX B550-E Gaming. İşlemci: Ryzen 5 4500 3.6GHz 8MB önbellek 6 çekirdek am4. TPM 2.0 aktif. Sistemim bu ama...
Geri