oemiar kullanıcısının son içeriği

1. O

Mux Switch Kapalıyken Oyunda Ekran Parlaklığının Titremesi

Sorun adaptive syncdan kaynakliymis kapatınca çözüldü.
  2. O

Mux Switch Kapalıyken Oyunda Ekran Parlaklığının Titremesi

Dostlar merhaba i5 12500h rtx 4050 li acer nitro 5 an515-58 laptop aldım 1 hafta önce 1 haftadır kullanıyorum bugün dikkatimi çekti öncedende var mıydı bilmiyorum ama mux switch kapalıyken farming simulator 22 ve ets2 de dikkatlı baktığımda ekran parlaklığının yada renginin artık bilemiyorum yer...
  3. O

Soru Laptopumu Satmayı Düşünüyorum Ederi Nedir ?

Acer Aspire A715-51G İ5 1240p Rtx 3050 4gb 60w 8x2 16 gb ram ddr 4 cl22 3200mhz (8 ram sonradan takıldı içindeki microndu benim taktığımda crucial aynı markalar) Nokta dahi çizik yok tertemiz. Geçen yıl aralık ayı sonlarına doğru amazondan almıştım yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum hiç bir...
  4. O

Yardım Forza Horizon 4 Oyun Optimize Ediliyor Sorunu

Çok teşekkürler hocam ama maalesef ise yaramadı hem bilgisayarın hem xboxun hem e posta adresinin isminden Türkçe karakterleei kaldırdım ama yinede olmuyor ayrıca insider programina zaten katilmamistim.
  5. O

Yardım Forza Horizon 4 Oyun Optimize Ediliyor Sorunu

Oyuna her girdiğimde ayarlar optimize ediliyor diyor ve bütün grafik ayarlarını ilk haline döndürüyor oyuna her girmeye çalıştığımda hem 5 dakika kadar beklemek zorunda kalıyorum hemde her girdiğimde ayarlarımı tekrar yapmam gerekiyor bir çözüm bulamadım fikri olan var mı nasıl çözebilrim.
  6. O

Gta 5 GPU Kullanımı Düşmesi

Hocam teşekkür ederim yardımınız için bu arada bugün farklı bir evdeyim ve buradada deneme imkanı buldum aynı sorunları yasamiyorum acaba kendi evimizdeki prizle akımla vs alakali olabilir mi böyle bir şey teknik olarak mümkün müdür biliyor musunuz ? Başka bilgi sahibi olan varsada çok memnun...
  7. O

Hocam müsait olduğunuzda son konuma bakabilir misiniz rica etsem ?

Hocam müsait olduğunuzda son konuma bakabilir misiniz rica etsem ?
  8. O

Öyle olsa her zaman gpu kullanimi düşük olmaz miydi hocam ayrıca laptop bu nasıl besleyememe sorunu olabilir ki ısınmada yok ısınmadan dolayı güç kısılıyor diye düşünelim bende çözemedim.
  9. O

O seçenek yok bende hocam ama cmd den kod yazarak yüksek performansı denedim bu seferde drop giriyor ara ara :/
  10. O

Dengeli modda zaten başka bir seçenek yok.
  11. O

Bir cozumu var mı dediğinizin ?
  12. O

Öncelikle merhaba dostlar sistemim laptop i5 1240p Rtx 3050 60w 8x2 16 gb ram (Bir slot crucial bir slot micron ikiside aynı marka yani cl22 3200 mhz ikiside) 512 gb ssd Gta 5 te Very High Ayarlarda Msaa 4x Vsync kapalı gelişmiş ayarlar kapalı bir şekilde oyuna ilk başladığımda 5 dakika kadar...
  13. O

Laptop Ram Ekleme Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çok teşekkürler hocam arka kapagi actigimdaki goruntu bu sekilde daha önce gomulu batarya kullanmamistim bataryanın pini yuvarlak içine aldığım yerdeki bantin altında midir acaba yanlış bir yeri sökmek istemem.
  14. O

Laptop Ram Ekleme Dikkat Edilmesi Gerekenler

Acer Aspire 7 A715-51G laptop aldım çift RAM slotu var ama tek slot dolu. Ben uygun RAM'lerden bir tane daha alıp ekleyerek Dual Channel olmasını istiyorum ama bir sorunla karşılaşmamak zarar vermemek için laptopun arka kapağını açtığımda nasıl bir yol izlemem gerekli, dikkat etmem gereken neler...
  15. O

Laptop Çerçeve ile Ekran Arasi Boşluk

Değişim veya iade ile uğraşmak hiç istemiyorum çektikleri yerine oturtmak için nereden ve nasıl bir baskı yapmaliyim?
Geri