okan.c kullanıcısının son içeriği

1. O

Hwid Ban

Seni sistemin parçalarını değiştirmeye bile razı eden ama genede onu bırakmamanı sağlayan bu asil oyunun adı nedir acaba ? :D
  2. O

Soru Monitörü Her Seferinde Kapatmak Ve Uzun Süreli Aynı Wallpaper Kullanmak Sakıncalımı?

Teşekkürler. Açma kapama konusunda bende bir ara sizin gibi hiç dokunmuyordum açma kapama tuşuna fakat sonra monitör her ne kadar uyku moduna geçse de sonuçta genede elektrik gidiyor ve ani bi elektrik kesintisinde yanma vs gibi bir arıza durumu olabilir mi diye düşündüğümden her seferinde...
  3. O

Soru Size Bir Soru Gençler.

Bence arkadaşça kalmaya devam et zamanla kendini sevdirmeye çalış ama zamanla yavaş yavaş. Sağda solda hepimiz görüyoruz güzel bi kızın yanında tipsiz erkekleri. Nasıl olur bu nasıl bakar bu kız buna falan diye hepimiz illaki içimizden geçiriyoruz :) . Bazı şeyler gerçekten sadece tiple olmuyor...
  4. O

Soru Monitörü Her Seferinde Kapatmak Ve Uzun Süreli Aynı Wallpaper Kullanmak Sakıncalımı?

Eski monitörümü satarken almak isteyenlerden birisi bana monitörü her gün aç kapa yapmanın zararlı olduğunu onun yerine pc yi kapattığımda monitöre dokunmamam gerektiğini o kendinin zaten kapandığını söylemişti. Ayriyeten çok uzun süreli sabit bir wallpaperi kullanmanın ekranda o wallpaper...
  5. O

Yardım Barracuda Aldım Ama Anakartımda Bluetooth Yok

Arkadaşlar merhaba hiç hesapta yokken bi anda barracuda x kulaklık aldım. Anakartım ASUS PRIME B660M-K D4 ve bluetooth yok sanırım bu anakartlarda. Kulaklık bluetoothlu kablosuz. Kabloluda kullanılıyo ama çok kısa bi kablosu var ve kasanın arka kımına hoparlörün yerine takmam gerekiyor. Aklıma...
  6. O

Gaming Gen Tr Kargo Süresi

Ben geçen sene bi sistem almıştım. Mağazadan teslim alıcaktım kargo sürecinin çok uzun olduğunu düşündüğümden. Sistemin hazırlanması bile 2 hafta sürmüştü. Gidip almam için hazır olması falan 3 haftayı bulmuştu. Üstelik sistemi almaya gittiğimde ssd yerine hdd takmışlardı (Allahtan orda aklıma...
  7. O

Komple Herşey Bu Sistem Ne Kadar Eder?

Arkadaşlar merhaba. Toplu nakit ihtiyacım olduğundan sistemimi komple satmayı düşünüyorum. Koltuk falan herşey dahil acaba sizce ne kadar eder? Aşağıda saydığım herşeyin kutu ve garantisi duruyor. (Koltuğun kutusu yok koca şeyi saklayamadım) Sistem İŞLEMCİ: Intel Core i5-12400F 2.5GHz 18MB...
  8. O

Örnekteki Ölçülerde Max 3K Bütçe Klavye

https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-razer-deathstalker-v2-pro-tenkeyless-hyperspeed-red-switch-us-layout-mekanik-oyuncu-si-fiyati,117072504.html Şu ana kadar en beğendiğim bu oldu ama bununda fiyatı bütçemin çok üzerinde. Buna benzer daha ucuz bişey bilen varsa önerinizi beklerim
  9. O

Örnekteki Ölçülerde Max 3K Bütçe Klavye

Başlıktada belirttiğim gibi örnekteki klavye ölçüsünde ve benzerlik olarak en yakın benzerlikte max 3k bütçe ile klavye arıyorum. Azda olsa multimedia tuşlu rgb klavye arıyorum. Switch konusunda red tercihimdir ama birazda tuşa basma hissiyatı istiyorum laptop klavyesi gibi olmasın yani. Az...
  10. O

HDD Gözükmemeye Başladı

Kardeşimin pc de HDD görünmüyor dün daha bi sıkıntı yoktu oyun yüklemek için bi baktı şansa D yok. Ne olmuş olabilir yardımcı olursanız sevinirim
  11. O

Max 700 TL Klavye Önerisi

Bu var ama nasıldır bilmiyorum. https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-rampage-kb-r34-winner-rgb-kablolu-oyuncu-klavyesi-fiyati,560806876.html
  12. O

Öneri Oyuncu Koltuğu Önerisinde Bulunur Musunuz?

Siparişim geldi ama.... Yeni konu açtım orda belirtim herşeyi detaylıca
  13. O

Hawk In Başarısızlığı. Siparişler Kırık-Eksik Ve Daha Fazlası

Arkadaşlar merhaba. Hawk ın kendi sitesinden 2 adet oyuncu koltuğu aldım ama gerçekten pişman oldum. Tek beğendiğim koltuğun kendisi oldu. Onun harici herşey berbat. 1- Koltuklardan birinin parçası kırık geldi. Mekanik bir parçası değil ama sonuçta az bi para vermedim hatasız ürün beklemek...
  14. O

Yardım Xiaomi De Görüşme Kayıtları Nereye Kaydoluyor?

Arkadaşlar merhaba. Xıaomi marka telefon kullanıyorum yaptığım görüşmeyi kaydettim ama kaydı bulamıyorum. Ses kayıt uygulamasına baktım yok.
  15. O

Öneri Oyuncu Koltuğu Önerisinde Bulunur Musunuz?

Kumaş, sünger, mekanizma ve içindeki yağlar falan tabi şimdi yeni olduğundan bi süre koku yapması normaldir. 1-2 güne geçer heralde çok rahatsız ediyorsa arka sırt kısmına biraz parfüm fıslat rahat edersin. Hayırlı olsun bu arada :)
Geri