OptimumSkye kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım 1700Tl Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Önerisi

Samsung buds 2, Jabra elite 4, Redmi Buds 5 pro modelleri arasında kaldım sizin önerdiğiniz bir kulaklık var mı?
  2. O

Yardım Realtek Kurdum Mikrofon Çalışmıyor Realtek'i De Kaldıramıyorum Geri Geliyor

laptop kullanıyorum realtek kurdum mikrofon çalışmamaya başladı (dahili mikrofon) bende kaldırayım bari eskisine dösnün dedim kaldırıyorum ama geri geliyor. technopat youtube kanalından video izledim windowsun kendi kafasına göre driver güncelleme indirmesine izin verme yaptım ama hala aynı
  3. O

Yardım Valorantta 250 Fps Alan Laptop Şimdi 140 Fps Alıyor

ama böylede oynanmıyor oyun ışınlanıyorum drop giriyor :D güncellemeleride süpermiş 1682756512 Bu arada düzeltme yapayım turbo bosst açtım fps 160larda ama işlemci 90 derece max fanda
  4. O

Yardım Valorantta 250 Fps Alan Laptop Şimdi 140 Fps Alıyor

laptop ilk geldiğinde yaklaşık 1 ay önce 250 fpslerde (yüksek ayarlar ile düşük farketmiyor aynı fpsi veriyor her zaman) şimdi poligon girdim 140 fps ve ara sıra drop giriyor sıkarken fln 110lara düşüyor rtx 3060 ryzen 6800H 16gb ram ama tek kanal maalesef işlemci turbo boost açınca fazla...
  5. O

Yardım Crysis 2 Remastered Yüklenme Ekranında Oyundan Atma Sorunu

Oyunu sürdür diyorum yüzde 80lere yaklaşınca siyah ekran gelip kapanıyor ea play uygulamasını açıyor (gamepass var)
  6. O

Yardım Nfs Payback De CPU 100 Derece

sea of thieves indiriyorum denicem slime rancher 2 de 90 fps ort ve cpu 85 drece ve değiştiremiyorum annem izin vermiyor oynadığın oyunlara hiçbir bilgisayar dayanmaz diyor :D işte bilgi sahibi edemiyorum inadı inat
  7. O

Başka forumda nitro sersini almış bir arkadaş benimkinden sadece işlemcisi farklı padler hep erimi fln iade edicem sanırım hepsiburadadan almıştım iade kabul ederler mi sizce
  8. O

100de sabit kalıyor daha alalı 2 hafta anca oldu şaka gibi 6800H var 100de 100 kullanıyor bazende yüzde 7 lere düşüyor ama ona rağmen hep 100 derecede gördüğünüz gibi TURBO fanda şçalıştırıyorum ama öyle çalıştırmasam düşünemiyorum bile
  9. O

Soru Battlefıeld 3 Indirdim Ama Oynayamıyorum

neyse crack indirmeyi denicem yapacak bişey yok bu firmalar çok zeki.. Düzenleme: Crack originde olmuyor deliricem zorla ea ya güncellettiriyor
  10. O

Aga data kısmına girdim origin yok ? ea ile ilgili hepsine baktım yine yok
  11. O

deneyeceğim az sonra (aslında başka sitelerden indirebiliyorumda vürüs bulaşmasını istemiyorum zamanında trojanla çok uğraştım)
  12. O

gamepass almıştım onun sayesinde indirdim ama bence onunla alakalı değildir diye düşünüyorum
  13. O

ama play diyorum beniböyle bir yere atıyor play camping dediğim de ise odigin indir diyor doğru düzgün yapsalardı bari 1678614369 dowland diyince ea play e atıyor indir diyorum tekrar ea playı i açıyor yine aynı döngü
  14. O

bf 3 indirdim olay diyorum beni origin indirmem için siteye atıyor sitede origin denen arkadaş yok??? ea sitesine atıyor originden haber yok giremiyorum ne yapmam lazım
  15. O

Acer Nitro 5 An515-46 6800H 3060 Lı Model Valorantta 70-75 Arası Geziyor Normal Mi ?

katılıyorum ama mecburum işte inşallah işim olursa güzel setup kuracağım
Geri