Patatesbeyyy kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Anlık Görüntü Kaybı Yaşanıyor

Merhaba, Paylaştığım klipteki gibi ara ara anlık görüntü kaybı yaşıyorum. Tahminimce BIOS voltaj ayarları ile alakalı ama emin değilim, sebebi ve çözümü konusunda tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
  2. P

Çözüldü Inno RTX 3060 Isınma Sorunu

Ekran kartı ve PSU arızalı çıktı, yenisi ile değiştirdiler.
  3. P

Red Dead Redemption 2 değerlerim normal mi?

Merhaba arkadaşlar, İmzamdaki sistem ile ortalama kaç FPS almam gerekir? Yüksek ayarlarda 65-75, Ultra ayarlarda 60 FPS alıyorum; normal midir?
  4. P

BIOS Ayarları Hk.

Merhaba arkadaşlar, Yeni topladığım sistemdeki ekran kartında ses+ısınma ve güç kaynağında elektrik sesi sorunu vardı. Bu sebeple aldığım yere yolladım ve her iki parça da arızalı görüldüğünden yenileri ile değiştirildi. Şimdi herhangi bir sorun yaşamadım ancak fark ettiğim üzere BIOS...
  5. P

Çözüldü İndirme Hızı Hakkında

Açık değil, muhtemelen Steam ile alakalı; teşekkürler
  6. P

Mesela az önce Steam'den tamanen çıkıp tekrar başlattım düzeldi ama devam ettikçe istikrarlı şekilde düşüyor hız.
  7. P

Merhaba arkadaşlar, 1 Gigabit bağlantım var ve indirme işlemi 85-88 düzeylerinde ilerlerken, görselde gördüğünüz gibi saçma seviyelere düşüp duruyor. Niye stabil bir indirme sağlanamıyor, bu internet kaynaklı mı Steam kaynaklı mı acaba? SSD'min yeterli olduğunu düşünüyorum.
  8. P

Ekran Kartı Fanları Hakkında

Merhaba arkadaşlar, Ekran kartım resmen uçak kalkışı sesi gibi ses çıkarıyor her zaman için, devir fark etmiyor. Ben de bunu test etmek amaçlı fanları (2 adet) sırayla manuel olarak açıp kapadım ve ulaştığım sonuç şu şekilde; 1. Fan gayet normal, %80 devirde iken bile rahatsız etmiyor, sessiz...
  9. P

Yorumlarınız için teşekkürler, kasayı iadeye verdim ve yeni bir kasa alacağım ancak bu ısı sorunu sistemi topladığım önden mesh olan stock kasa ile de neredeyse aynı idi. 78-79'u buluyordu sıcaklık. Ek olarak belirtmek istediğim şey, sıvı soğutmayı takmazsam nispeten daha az ısınıyor ancak sıvı...
  10. P

EDIT: Baya bir oluyor ama yazmayı unuttum, ekran kartı ve PSU arızalı çıkmış düşündüğüm gibi. Yenileri ile değiştirilince sorun kalmadı, teşekkürler. Merhaba arkadaşlar, Toplamda 2 kasa denedim, son denediğim kasa da "GamePower WARCRY ATX 6 * ARGB Sessiz Fan Temper Cam Gaming RGB Kontrolcüsü...
  11. P

RTX 3060 + Ryzen 5600 İçin 1500₺ Kasa Önerisi (Mayıs 2022)

Evet, imzadaki sistemi kullanıyorum birebir: Asus PRIME B450M-K II 4400MHz (OC) AM4 mATX
  12. P

RTX 3060 + Ryzen 5600 İçin 1500₺ Kasa Önerisi (Mayıs 2022)

Merhaba arkadaşlar, RTX 3060 ve AMD Ryzen 5600 işlemci için havadar, hiç ama hiç sorun yaşatmayacak bir kasa önerir misiniz?
  13. P

Fan Otomatik Devreye Giriyor

Ayarlar birinci görseldeki gibi fakat bilgisayar yeniden başladığında fanlar yine devreye giriyor ve ikinci görseldeki hale bürünüyor (fan hızı 30 oluyor)
Geri