patology kullanıcısının son içeriği

1. P

25.000 TL 3dmax, Vray, Sketchup Render Masaüstü Tavsiyesi

Sıvı soğutma için 2000-2500 tl, Anakart için 3500 tl bandındayım. Amazon hariç diğer mecralar uygundur. Not: Bir de şimdi gördüm galiba B660M-P daha düşük bir ürün gibi. Wifi ile fiyatı 2900 tl. Araştırmalarıma göre bazı soketleri -A modeline göre sayıca az. Yardımınız için teşekkür ederim.
  2. P

Uyumsuzdan kastınız montaj için mi dediniz? Vatan daki arkadaş cooler master ml240 tavsiye etmişti. Bu kasa ile uyumlu soğutucu tavsiyeniz var mıdır Uğur bey? Son olarak Z690 serisi önermiştiniz de biraz fazla geldiği ve OC yapmayacağım için yönelmemiştim. Yüksek model derken Z690 serisi mi...
  3. P

Uğur Bey Tekrar Merhabalar, Tavsiyelerinizden de yola çıkarak fiyat artışlarını da göz önüne alarak aşağıdaki gibi bir sistem kurdum. İşlemci: i7-12700 (overclock yapmayacağım) --- (alınacak) Ekran Kartı: Zotac rtx 3060 --- (alındı) Anakart: MSI PRO B660M-A --- (alınacak) RAM: Gskill Ripjaw...
  4. P

Uğur Bey, Öncelikle çok teşekkür ederim. Hiç bu kadar detaylı bir tavsiye görmemiştim. Tüm bilgilerinize emeğinize sağlık. Bu çalışmayı referans alarak seçimimi ona göre yapacağım. Biraz bütçemi aşıyor ama olmadı ekran kartından kısarım. Ekran kartı için Nvidia tavsiyesiniz var mıdır peki? Yoksa...
  5. P

Uğur bey merhabalar, Detaylı cevabınız için öncelikle çok teşekkür ederim. 5-6 sene önce sistem toplamıştım bu sebeple de o zamanlar AMD işlemcilere ön yargım vardı. Ama zamanla durum değişmiş gibi. Sanki AMD işlemciler stabil değil ve zamanla ısınma vb.yaşayacağım gibi hissediyorum. i7-12700F...
  6. P

Merhabalar, 25.000 TL bütçe ile render işleri için masaüstü pc toplamak istiyorum. Fakat biraz araştırdım işlemci konusunda çok arafta kaldım. 5800 veya i7 12700F gibi. Tecrübelerim bu konuda epey bir az. Konu ile ilgili tavsiye verebilecek ve/veya sistem önerisi yapabilen birisi olursa çok...
Geri