PowerXitinia kullanıcısının son içeriği

1. P

Adnauseam Eklentisi Site Sahiplerinin Kazancını Engeller Mi?

Yeni buldum UBlock'tan falan farkı reklamlara otomatik tıklıyormuş. https://adnauseam.io/
  2. P

Driver Sürücü Format

windows 10 ve 11deki windows update otomatik kuruyor ama tabi ki her zaman depolarında en günceli olmuyor siz update ile güncelleştirmelerinizi yapın ekran kartı driverinizinde amd veya nvida hangi markaysa onun programını indirin ordan güncelleyin
  3. P

Microsoft Edgeyi Güncelledikten Sonra Yeni Sekme Açınca Tarayıcı Çöküyor Kapanıyor

Yeni sürüme güncellemeden önce böyle bişe olmuyordu güncelledikten sonra böyle bir sorun olmaya başladı diğer edge kullananlardada böyle bir sorun var mı? ve çözümü ne
  4. P

Microsoft Edge Kötü Amaçlı Siteleri Engelleme Özelliği Hakkında

Biliyorsunuz Microsoft Edge tarayıcısında kötü amaçlı siteleri engelleme özelliği var ve benim tarayıcım güncel ancak Windows Update ile güncelleme yaparken. Güvenlik güncelleştirmesi yaparken hata veriyor. Windows Update'deki güncellemelerin Microsoft Edge tarayıcısının kötü amaçlı siteleri...
  5. P

Comodo Kurulumunda Neyler Tikli Olmalı?

Ben direk dragon tarayıcıyı eledim
  6. P

Virüstotal Sonuçları Iyi Mi?

kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim https://www.virustotal.com/gui/file/7afbfb2e216893c240c918a1a9fd148991d4521e0f3fa49f2b031f410301f29a
  7. P

Bilgisiyarım Windows 11 Kaldırır Mı?

Desteklemiyormuş baktım. Yardımcı olduğun için sağol.
  8. P

Bilgisiyarım Windows 11 Kaldırır Mı?

Sistem aşağıdaki gibidir. İşlemci: i7 7500U. RAM: 8 GB. 64 Bit. Ekran kartı iki tane var. R5 m330. HD Graphics 620.
  9. P

Windows 10 Ile Windows 11 Defender Arasında Fark Var Mı?

İkisi arasında koruma ve özellik farkı var mı?
  10. P

Cinsiyet Değiştirsem Askerlikten Muaf Olur Muyum?

Merak ediyorum cidden biri cevap verirse memnun olurum
  11. P

Spotify Vs Yt Music

Ücretsiz seçeneklerden en iyisi spotify ücretli alacaksanızda apple music tavsiye ederim çünkü ses kalitesi iyi
  12. P

Banka Kartı Önerisi

Hangi banka kartını önerirsiniz?
  13. P

R5 M330 Sistem Pardus 23 Gnome Kaldırıyor Mu?

Pek anlamam o yüzden sormak istedim sistem bu benim. Pardus sistem gereksinimleri aşağıdaki linkte.
  14. P

Teamspeak 5 Sizce Nasıl?

Bence baya bi yenilemişler ses kalitesi ve kaynak kullanımı olarak Skype ve Discord gibi uygulamalardan daha iyi.
Geri