ProXLaH kullanıcısının son içeriği

1. ProXLaH

Fırsat XPG PreCog S 499TL!!

Güzel bir indirim alacak olan arkadaşlara şimdiden Hayırlı Olsun diyelim :)
  2. ProXLaH

Sıfır bilgisayara görüntü gelmiyor

Windows kurulu olmayabilir bundan dolayı sistem direk olarak BİOS açar. Fakat Windows kuruluysa ve yine ekrana BİOS geliyorsa Sata SSD veya Hard Disk kablolarını kontrol ediniz. Çünkü kargo sırasında veya siz kasayı çalıştırmaya çalışırken yerlerinden oynamış olabilirler. Hem anakart hem...
  3. ProXLaH

550W Psu Bu Sisteme Yeterli Olurmu Sizce?

Şuan için yeterlidir. Fakat ilerleyen zamanlarda yükseltme yaparsan veya PSU kullanımından dolayı yıpranma payı gibi etmenler söz konusu olduğunda sıkıntı yaşatabilir. İlerleyen dönemlerde 650watt ve üstü bir model ile değişim yaparsınız gerekirse
  4. ProXLaH

Melih kalkan mekanin cennet olsun

ALLAH RAHMET EYLESİN Mekanı Cennet Olsun Şimdi gördüm Unlost hikayesinde paylaşmış https://www.instagram.com/unlostv/
  5. ProXLaH

işlemcimle uygun çalışabilcek ekran kartı öneri

Rica ederim :) Şimdiden Hayırlı Olsun iyi günlerde kullananın.
  6. ProXLaH

Hangi banka öğrenci için kredi kartı mantıklı?

7 Yıldır öğrenciliğimin ilk zamanlarından itibaren Enpara kullandım ve halen de kullanıyorum. Hiçbir zaman Kredi kartı ücreti, Aidat vb. durumla karşılaşmadım. Havale/EFT/Fast hepsi ücretsiz 7/24 farketmiyor. Fatura ödeme yada İstanbul'da yaşıyorsan akbil yükleme gibi durumlarda da aynı şekilde...
  7. ProXLaH

i3 12100f rx 6600

Yayın yapacaksan özellikle FPS tarzında bir oyun yayını yapmayı düşünüyorsan daha üst bir işlemciye geçmeni tavsiye ederim. Özellikle İntel bir sistem istiyorsan @Çağdaş Işık 'ın dediği gibi 12. Nesil İ5 bir işlemci düşünebilirsin ama AMD bir sistemde düşünebilirsin, Ryzen 5 5600x vb.
  8. ProXLaH

işlemcimle uygun çalışabilcek ekran kartı öneri

Merhaba, bütçen varsa eğer RTX 3070 ve üzeri bir kart alabilirsin https://www.gpucheck.com/gpu/nvidia-geforce-rtx-3070/amd-ryzen-7-5800x3d/ultra/?lang=en&currency=usd Bu verdiğim linkten işlemcine uygun veya almayı düşündüğün ekran kartlarını veya oyunlarda alabileceğin muhtemel FPS...
  9. ProXLaH

FİFA Dünya Kupası ( 2022 )

Açık konuşmak gerekirse Brezilya'nın alacağını düşünüyorum. Hem çok iyi bir uyumları var hem de baya gazlanmış durumdalar.
  10. ProXLaH

i5 2400 sistemde HD 5770 veya GTX 550 Ti sorunsuz çalışır mı?

2. El sitelerinden GT 1030 bakabilirsiniz birazda pazarlıkla o fiyat bandında vardır diye düşünüyorum. Hem PSU yeterli olacaktır ve de daha yeni bir kart olacaktır.
  11. ProXLaH

F/P Kaliteli Mouse önerir misiniz? Fiyat aralığı 500-1500Max

Evet maalesef ciddi manada fiyatları uçmuş ama indirimden vs denk getirilebilirse tavsiye edeceğim bir mousedur. Ek olarak düşünürseniz Asus Rog Gladius II Wireless önerebilirim, birkaç aylık bir deneyimim olmuştu memnun kalmıştım fakat bütün ekipmanlarımın Logitech olmasından dolayı ve GHUB...
  12. ProXLaH

Oyun açıkken arka planda işlem yapamıyorum

Daha önce de değim gibi temiz bir kurulum gereklidir. Buna ek olarak temiz kurulum yapılmasına rağmen sorunun devam etmesi durumunda da Ramleri tek tek olacak şekilde test yapabilirsiniz. Belki Ramlerden birisinde bir problem olabilir. Bu tarz sorunlar genelde deneme yanılma test ederek bir veya...
  13. ProXLaH

Evet maalesef, normal kullanımda atmayabilir ama yük altına girdiğinde muhtemelen reset atar.
  14. ProXLaH

Merhabalar, muhtemelen PSU yetersiz kalacaktır. Yanlış hatırlamıyorsam GTX 550Tİ 350 Watt bir PSU istiyordu.
  15. ProXLaH

Pc dondu ssd görmüyor

Merhabalar, umarım sorununuz biran önce düzelir. Öncelikle M2 SSD mi kullanıyorsunuz ? Yoksa Sata SSD mi ? Değiştirildiğini söylemişsiniz o yüzden yeni bir SSD bu kadar kısa bir sürede bozulmaz normal şartlarda. Bilgisayar Windows'u okuyacak bir SSD görmediği için BİOS ekranına geçiş...
Geri