PurpleWebb kullanıcısının son içeriği

1. PurpleWebb

Öneri 850W Power Supply Önerisi.

Selamlar. Fiyatlar daha fazla artmadan, yavaştan sistemimi upgrade ediyorum. Hem 4K oyun için, hem de yazılım-programlama öğrenmeye başladığımdan ilerisi için birkaç uprade yapıyorum. Şimdi 850W bir Power Supply arayışındayım. Bütçem max 3500 TL civarı. İleride işlemci ve ekran kartı (RTX 5000...
  2. PurpleWebb

Cod Mwii Battle.net'teki Hesabım Steam'e Geçer Mi?

Merhabalar sevgili forum sakinleri. PC yi ilk aldığımda Intel kampanya yapıyordu ve COD MWII kodu veriyordu. O kod ile oyuna sahip oldum, 450TL fark ile de Vault editiona yükseltip o gün bu gündür Battle.net üzerinden oyunu oynamaktayım. Sizlere sorum, Steam üzerinden Vault editionu alsam...
  3. PurpleWebb

Tv'ye Monitör Olarak Kullanma

Rica ederim.
  4. PurpleWebb

Gayet yeterli olur.
  5. PurpleWebb

Oyunları 1080p de oynarsan hiçbir sorun yaşamazsın. Bende PC'yi konsol gibi kullanıyorum LG OLED C1 TV'de. Güzel oluyor. :) 1686309112 Bende de 12400F 3060Ti lı sistem var, oyunları 1080p de oynuyorum hiçte sorun olmuyor mis gibi. :)
  6. PurpleWebb

Soru I5 12400F, 6900Xt Ile 4K'da Darboğaz Yapar Mı?

Keşke ekonomik şartlar el versede Nvidia'dan hiç şaşmasam. :)
  7. PurpleWebb

Ya aslında RTX 3090 almak isterim ama teknoloji ürünlerini elden alma gibi huyum var, test ederek görerek alıyorum. İşin garibi yakın çevremde 3090 ilanı yok. Varsa da bütçemi çok aşıyor. O yüzden 6900XT düşünmekteyim, ileride FSR 3.0 desteği de gelince beni 4K da uzun süre götürür diye...
  8. PurpleWebb

İlandaki fiyat 11500. Sapphire Nitro+ Special Edition 6900XT ekran kartı. Faturalı, kutulu, garantili vs. Daha konuşmadım ilan sahibiyle, sadece favoriye aldım ilanı. Pazarlıkla falan biraz daha düşürürüm diye düşünüyorum. Ben Samsun'da yaşıyorum ilan sahibi Amasya'da. Arabayla gidip elden...
  9. PurpleWebb

Hocam QHD değil, UHD de kullanacağım. 4K çözünürlükte.
  10. PurpleWebb

Merhabalar. İkinci elde temiz bir 6900XT buldum. Bu ay içerisinde elden almayı düşünüyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi, ekran kartını almadan önce sormak istediğim soru, i5 12400F, 6900XT'yi 4K çözünürlükte darboğaz yapar mı? Bilgisayarı konsol gibi kullanıyorum, LG OLED C1 4K 120Hz TV var...
  11. PurpleWebb

🎉Doğum Günün Kutlu Olsun🎉

Doğum günün kutlu olsun reis, iyi ki varsın ♥ @OceanLaB
  12. PurpleWebb

Öneri 12Cm Rgb Fan Önerisi.

Ben o zaman Dark kontrolcü ile Thermalright fanları alayım. Tam bütçeme geliyor ikisi. Tek yerden kontrol ederim tüm fanları. :) Teşekkür ederim herşey için. Satın aldıktan sonra tecrübelerimi buradan aktarıcam.
  13. PurpleWebb

Düşündüğüm gibi olmadı malesef. Sistemi gamegarajdan almıştım, kablolamayı güzel yapmışlar ona lafım yok ancak kontrolcüde tek pin girişi var, fanları çoğaltıcı kablolar ile çoğaltıp o tek pine takmışlar. Anlaşılan, ayrı bir kontrolcü de almam gerekecek.
  14. PurpleWebb

Tamamdır hocam teşekkür ederim.
  15. PurpleWebb

Bende şöyle bişi düşündüm. Thermalright fanları alıp ek olarak şu kontrolcüyü alsam, tüm fanları bu kontrolcüye bağlayıp, kontrolcüyü de anakarta bağlasam olur mu? Hem fanları anakarttan yönetmiş olurum, hem de kumandası ile yönetmiş olurum. Dark ARGB Hub 6 Fan Takılabilir, 3pin ARGB + 3 Pin...
Geri