qkhnsmsk kullanıcısının son içeriği

1. Q

Yardım Nasıl Gamepad Ile Fps Oyun Oynarım ?

Orijinal değil ama tasarımı galiba PS5
  2. Q

Yardım Nasıl Gamepad Ile Fps Oyun Oynarım ?

Arkadaşlar öylesine denemek için belki TV'den uzandığım yerde oyun oynarım diye gittim gamepad aldım ama gamepad ile fps oyunları hiç oynamıyor. Hani rekabetci oyunlara girmek gibi bir niyetim yok zaten, fare ile kontrol ettiğimin yarısı kadar kontrol etsem yeter ama baya sıfırım. Nasıl...
  3. Q

Yardım Ryzen 5 1600 Sistem Nasıl Yükseltilmeli?

Ama piyasada 22den aşşağı bulamadım birde taksitle alınca vade farkı ile beraber 24-25e çıkıyor. Birde tüm sistem asus bu yüzden de tercih sebebim oldu
  4. Q

18.999 tlye satılıyor ben taksitli ayda 3500 şeklinde 21000 tl almış olacağım. Almak isteyen varsa link https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-skye-ryzen-5-5500-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-asus-geforce-dual-oc-8gb-rtx4060-oyun-bilgisayari-p-43803 Kritik stok yazıyor muhtemelen sınırlı Yardımcı...
  5. Q

Peki bu mevcut sistemi kaça satabilirim.
  6. Q

Anakart: B450M S2H. İşlemci: AMD Ryzen 5 1600, ~3.2GHz RAM: 16384MB RAM. Ekran kartı: Radeon RX 570 OC Malumuzun artık sistem yeterli gelmiyor bu işlerden çok anlamıyorum 10000TL bütçe var, taksitli almak istiyorum bu yüzden eğer denk gelirse 15000TL'ye kadar çıkabilirim. İsteğim 1080P'de...
  7. Q

Soru 10K-15K Arası Telefon Önerisi

Samsung Galaxy A34 tavsiye ederim. Şuan 10.999 tl galiba 5 yıl güncelleme desteği var ve antutu puanı elindeki telefonun 3 katı. Ben kullanıyorum ve şahsen memnun ama pubg yüklemedim youtube da videoları vardır bakarsın. Ben baktım hard core pubg atmıyorsan düşük ayarlarda tatmin eder gibi ama...
  8. Q

FIFA 23 Ortak Satın Alıp Aynı Anda Oynamak Mümkün mü? (Offline Modu!)

Arkadaşla beraber fifa 23 satın alamaya karar verdik ama ikimizde online modu oynamak istemiyoruz. Epic Games da sepette 70tl indirimle beraber 200 tlye denk geliyor ortak alıp ikimizde aynı anda offline modda oyunayabilir miyiz. Yoksa ayrı ayrı mı satın almamız gerekir.
  9. Q

Akıllı TV de Hareketli Sahnelerde Titreme Sorunu (PC de Oyun oynarken Çok bariz oluyor)

1080p 50hz de kasma olmuyor bu yüzden 1080p 50hz yayın veren bir android almam lazım yada tvnin içine root atıp çözünürlüğü 1080p 50hz'e getirmem lazım bu konu da bilgisi olan varsa yazabilir mi ?
  10. Q

Akıllı TV de Hareketli Sahnelerde Titreme Sorunu (PC de Oyun oynarken Çok bariz oluyor)

PC'den de denedim tüm ayarları, ama yine aynı 23.976HZ'den 60HZ'e kadar hepsini denedim hepsinde aynı. Bilgisayara bağlı monitörden aynı maçları açtığımda sorun olmuyor ama TVde sorun oluyor. Telefonumdan da denedim zaten telefonum eski 60fps video desteklemiyor kasıyor 30 FPS video açabiliyor...
  11. Q

Merhabalar bu forumla çok alakalı mıdır bilmiyorum ama hem daha fazla kişi yazıyor hem de gerçekten anlayan arkadaşlar var. Yakın zamanda akıllı tv aldık (TCL50C725) Özellikle exxenden UEFA maçlarını izlemek için aldık çünkü bein uydu alcısı tüplü cihaza oluyordu ama exxen olmuyordu. En iyi...
  12. Q

Discord Yayın Kalitesi İnternetim İyi Olmasına Rağmen Düşüyor

Geç yazdığım için kusura bakmayın Avrupa sunucusu olduğuna eminim. Bir çok şey denedim zaten Discord ayarları ile ilgili hiçbiri çözüm olmadı. Senin dediğin olayı araştırdım Bufferbloat sorunu bende muhakkak var çünkü modemim QoS desteklemiyor ama verdiğin sitedeki sonuçlar fena değil gibi...
  13. Q

Discord Yayın Kalitesi İnternetim İyi Olmasına Rağmen Düşüyor

Merhaba Dostlar, İnternet hızım gayet iyi ama Discord'da yayın açtıktan bir süre sonra yayın 144pye kadar düşüyor - yani izleyenler öyle diyor -. Yayın kapat aç yapınca düzeliyor işin tuhaf, tarafı izleyen kişi de yayını izlemeyi kapatıp tekrar izleyince düzeliyor. Sebebini bir türlü...
  14. Q

Çözüldü Sinerji Beni Bitirdi

Dostlar bugün sinerji ile görüştüm ürün iadesinin kabul edeceklerini söylediler. Çok büyük bir yükten kurtuldum. Sizlerde tekrar teşekkür ederim. Sanırım konuyu kilitleyebiliriz
  15. Q

Çözüldü Sinerji Beni Bitirdi

Sağ olun dostlar biraz geç oldu kusura bakmayın forum kültürü bende çok yok yeni katıldım sinerji sayesinde. Çözümü sahibinden ilan açmakta buldum. Buradan da Ankara da yaşayan varsa isteyene fatura fiyatına bırakırım
Geri