Qkoldev kullanıcısının son içeriği

1. Q

Yardım Psu Montajına Yardım Eder Misiniz?

Hocam be quiet pure 12 m 850 w güç kaynağı, rtx 4060, 7800x3D, b650 msi gaming plus wifi anakart, corsair cl 30 6000 ram. Benim merak ettiğim hangi kablo nereye gelecek ve psu üstündeki drives kısmı boş mu kalacak?
  2. Q

Yardım Psu Montajına Yardım Eder Misiniz?

Herkese iyi akşamlar, İlk defa bilgisayar toplama yapıyorum ancak güç kaynağı kısmında takılıp kaldım. PSU Be Quiet Pure Power 12M 850W. Resimlerde paylaştığım şekilde hangi kablonun nereye takılacağını bilmiyorum. Anakart kablosunu taktım ancak diğer kısımlara neler gelecek kafam karıştı...
  3. Q

Soru 2000 Euro Civarı Sistem Sizce Nasıl

Haklısınız, monitörü değiştireceğim. Hocam günaydın, emeğiniz icin çok teşekkür ederim, zahmetiniz mahcup etti. Seçtiğiniz sistemi fazlasıyla beğendim, sipariş oluşturacağım. Nvidia önerinizi dikkate alıp değiştireceğim sanırım. Cevabım geciktiği için kusura bakmayın, gece mesaisinde çalışıyordum.
  4. Q

İyi niyetiniz ve yardımınız için tekrar teşekkür ederim, benim için oldukça değerli bilgiler.
  5. Q

Sapphire Nitro+ rx7800xt ile değiştirdim. Teşekkür ederim.
  6. Q

Pcyi gelecek dönem web tasarımı, python ve c# projeleri icin kullanacağım. Sıklıkla oyun da oynayacağım, bu nedenle oyunlarda kasma yaşamak istemediğim bir sistem olmasına dikkat ettim. Pc icin bütçem şu an 2000 euro, eger bileşenleri değiştirmem gerekirse ay ay 400 euro daha ekleyebilirim...
  7. Q

Cevabınız için teşekkür ederim. Sadece oyun için kullanmayacağım ama dediğiniz gibi de sistemi kurabilirim. Benim icin önemli olan, ilk defa sistem kuracağımdan bileşenlerin birbiriyle uyumlu olup olmadığı. Sorun yaşarsam nasıl çözeceğimi bulmam uzun sürecektir. Bu nedenle uyumlarıyla ilgili de...
  8. Q

Cevap için öncelikle teşekkür ederim. Almanya'da yaşıyorum, linki paylaşıyorum. PcPartPicker
  9. Q

Herkese merhaba, aşağıda kurmayı düşündüğüm sistemin bileşenlerini paylaştım. Çoğunlukla AMD R9 serisinin daha iyi olduğunu okuduğum için bu sisteme göre toplamak istiyorum. İlk defa sistem toplayacağım bu nedenle olası hata payımı azaltmak istiyorum. Sistemin uyumlu olup olmadığını veya...
Geri