rajko kullanıcısının son içeriği

1. rajko

Çözüldü Deepcool Cc560 4 Fan Senkronize Yanıp Sönme Problemi

Sorunu çözdüm. Bios ayarlarında fan control mode : Oto da yani voltaj ayarlarındaymıs ve rpm degeri 750 civarındaydı. Fakat ben bunu PWM çevirince rpm 2 katı arttı ve dolayısıyla daha fazla güc geldigi icin sorunsuz sekilde fanlar calısmaya başladı. Konu kilitlenebilir.
  2. rajko

Hocam zamanınızı ayırdıgınız icin teşekkür ediyorum bakalım çıkar belki daha önce yaşamış birileri :)
  3. rajko

Hepsini denedim çözüm olarakta acaba rgb kontrolcu tarzı birşey faydası olur mu diye sormak icin konu acmıstım , belki farklı bir çözüm bilinebilir hemen bunu sorupta yanıtlayacak olan insanı kolaya kacırmamak icin sormak istemedim acıkcası , siz ne dusunuyorsunuz kontrolcu sorunu cozebılır mı acaba
  4. rajko

Hocam yazı karısık oldu biraz kafa karıstırmıs özür diliyorum. Kasa orjinal 4 fanı takınca ramsiz calıstırdıgımda yanıp sönme olayı oldu. Monitore baglamamıstım sadece psu calıstırdıgımda yani. Sonra dedik ki ramleri unutmusuz kapakları actık vs rami taktık bu sefer hic bir sıkıntı yok...
  5. rajko

Arkadaşlar merhabalar Deepcool cc560 kasa dün elime sıfır olarak ulaştı. Problem yaşamamış olsaydım fiyat performans olarak müthiş bir kasa olduğunu burda sizlere yazabilirdim. Olaya geçiyorum. Bu kasa pc hocasında toplandıgı ve yan tarafını fan baglantısını hic bir videoda gösterilmemiş olduğu...
Geri