raynnn kullanıcısının son içeriği

1. raynnn

Soru Steam Hesabı Kaça Gider

Rdr veya gta varsa kendime almayı düşünebilirim hocam.
  2. raynnn

Bunları Nasıl Engellerim

+49 ile başlayan bi numaradan kardeşimin whatsappına mesaj geldi Deniz isim : xxxx1234 şifre : xxxx1234 Varlıklar : 1828272 USD 0.7 btc kardeşinin hesabına göndermeme yardım et Gibi bi mesaj şikayet edip engelledim sıkıntı çıkarır mı?
  3. raynnn

İkimize ben inandım, yalandı Gözlerine de kandım, karardı Canım aşka yanardı, yaralı Umut...

İkimize ben inandım, yalandı Gözlerine de kandım, karardı Canım aşka yanardı, yaralı Umut capone - İçimdeki Sesler 1:48
  4. raynnn

Bilgisayarda Ses Gitti Açamıyorum?

Denetim masası > ses > kullandığın ses çıkışı > düzeyler Bunu dene bi.
  5. raynnn

Yardım Samsung A50 Çok Isınıyor?

Selamlar, Samsung a50 kullanıyorum 2 kere servise gitti birinde anakart dahil çoğu parçası orjinaliyle değişti diğerinde ise lehimleri yenilendi. İlk başlarda telefon iyiydi ancak şuan aşırı ısınıyor. Daha demin flaş açtım 10 saniye geçmeden olması gerekenden yüksek bi sıcaklığa çıktı. Her...
  6. raynnn

En zararlı madde insanın yalanları Bu yüzden umrumda değil sigaranın zararları Hidra - Aynı...

En zararlı madde insanın yalanları Bu yüzden umrumda değil sigaranın zararları Hidra - Aynı Dündeyiz 2:41
  7. raynnn

Steam Indirimlerinde Son Günler

Hayır gerçek oyuncularla oynuyorsun onu kim dedi sana :D
  8. raynnn

Steam Indirimlerinde Son Günler

13 temmuz
  9. raynnn

Ne Gibi Upgradeler Yapabilirim?

İntel İ5 10400F Evga Rtx 2060 Gskill 16 Gb Ram 3200 Msi H-510M A pro anakart Mb520 650w 80+ kasa ve güç kaynağı Vg278q monitör Yakın zamanda ekran kartını yükseltmeyi planlıyorum bunun yerine 5k ile yapılacak ve performansı etkileyecek bir upgrade var mıdır.
  10. raynnn

Hepiniz aşka inanacak kadar salak ve saftınız Fakat aşkı ararken kaydı gitti şaftınız Hidra -...

Hepiniz aşka inanacak kadar salak ve saftınız Fakat aşkı ararken kaydı gitti şaftınız Hidra - Karıncalar 1:36
  11. raynnn

Threads

Hayır onu biliyorum zaten ama takip etme sırası ile ilgili sorum var yanında belirtilen sayıları zaten bilerek verdim ki katılmaya göre sıralanmadığını belirtmek için :D Benim sorum ondan önce en az 20 kişiyi daha takip ediyodum ondan sonra da en az 20 kişi takip ettim ama hala en üstte stalk...
  12. raynnn

Threads

Evet arkadaşlar yeni açılan Threads ile ilgii bir sorum var. Yaklaşık 40tan fazla hesap takip ediyorum ama hiç etkileşime girmediğim kişiler genelde en üstte aralarda da en çok etkileşime girdiğim kişiler var örneğin; 1 - A kişisi etkileşimim yok katılan 18m+ 2 - B kişisi etkileşimim yok...
  13. raynnn

RTX 3060 I5.12400F Valorant 200Fps Sorunu

Benimde 10400f var ilk zamanlarda bende 400 alıyodum 7 8 ayda 300e düştü yani düşmesi normal son zamanlarda güncelleme aldı ondan dolayı optimizasyon sıkıntısı olabilir ama bu kadar düşer mi bilmiyorum.
  14. raynnn

Rx6700 Vs Rtx3060

Bu fiyat bandında hangisi iyi şuanki ekran kartımı satıp üstüne ekleyip yeni kart alıcam. Genelde Fifa23, Rdr2, Battlefield serileri falan oynuyorum Rx ucuz olmasına rağmen VRAMi yüksek bu etkiler mi? Rx 6700 Rtx3060
  15. raynnn

İlişki Hakkında ?

Tip desen eskiden kötüydü ama bu sıralar sakal ve giyim tarzım sayesinde iyi duruyor. Para desen o da sıkıntı değil. Karakter desen beni tanıyan herkes " Çok iyi çocuk ya. Maşallah nası aile terbiyesi aldıysa 10 numara pırlanta gibi çocuk" veya " İyi adamdır bu güne kadar sıkıntısını falan...
Geri